Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 23. číslo magazínu Skylink TV

08.11.2022   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Točit s Bebjakem, to jsou moje Vánoce!
Nové vydání otevírá rozhovor s Janem Nedbalem. V poslední době jde z role do role. Například v minisériích České televize – v Herci, Boženě a Podezření nebo seriálu Primy Sestřičky: Modrý kód. Ve filmu Poslední závod si zahrál všestranného česko-slovenského lyžaře Josefa Feistauera a v nové komedii Jiřího Vejdělka S písní v tísni postavu boxera s delikátním zdravotním problémem. A jednu z hlavních rolí bude mít i v letošní vánoční pohádce Krakonošovo tajemství.

I po smrti lze napravit pár životních přešlapů
Tohle bude velký seriálový hit! Skylink 7 uvede působivou a zábavnou sérii Všechno, co jsme nestihli s Jeanem Renem v hlavní roli.

Bruce Willis září v přerodu ve mstitele
Akční hrdina? Zapomeňte. Lékař v podání Bruce Willise je katem z donucení, který si cestu za odplatou musí vyšlapat krůček po krůčku. Ve filmu Přání smrti Willis přesvědčivě ukázal, že není hercem jednoho žánru.

Šach mat válce a mučení
Gestapo, šachy, posedlost, změna osobnosti a touha po pomstě. To je koktejl pozoruhodného válečného dramatu Šachová novela podle knihy Stefana Zweiga.

Český tým a jeden Slovák. V Lize mistrů startuje play-off
Hokejová Liga mistrů vstupuje do vyřazovací fáze, ve které se utká šestnáct týmů ze šesti zemí Evropy. Své zastoupení má v boji o cennou trofej i český a slovenský hokej.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905