Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 22. číslo magazínu Skylink TV

27.10.2022   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Člověk může pomáhat třeba i tím, že bude laskavý
Nové vydání otevírá rozhovor s Barborou Kroužkovou. Tvář, kterou diváci zpravodajského kanálu ČT24 dobře znají, je moderátorkou jejích pořadů. Barbora Kroužková, jinak maminka dvou dcer Julie a Olívie, je také patronkou letošní sbírky Adventních koncertů ČT.

Snídaně udělala z mafiánské série hit!
Seriál Mister Mayfair, to je obrazově a hudebně opojný, nadto zábavný výlet do časů, kdy mafiáni měli styl. A děly se kolem nich nevídané věci!

Cesta, která otevírá dveře do duší
Joaquin Phoenix se tentokrát představuje v nečekané roli rozhlasového reportéra, který skrze svého excentrického synovce poznává svět mladé americké generace. C’mon C’mon je podařený film se skvělou kamerou a dávkou nostalgie.

Moderní zpovědník z Uberu
Že si objednáte taxi nebo Uber, to je dneska celkem běžná věc. Pracovat jako řidič Uberu zas tak běžné není, stejně jako situace, které taková profese s sebou přináší! Přesvědčte se o tom v komediálním seriálu Z deníku řidiče Uberu.

Zakažte Haalanda!
Nejméně nebezpečná je bestie jménem Erling Haaland v zápasech, ve kterých vůbec nenastoupí. Asi to měli na mysli autoři žertovné petice dožadující se zákazu startu norského útočníka v zápasech Premier League s odůvodněním, že jde o robota. Petice už nasbírala stovky tisíc podpisů.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905