Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 16. číslo magazínu Skylink TV

03.08.2022   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Mám rád od všeho trochu  
Nové vydání otevírá rozhovor s multitalentovaným hercem Igorem Orozovičem. Věnuje všemu, co ho baví a naplňuje. Kromě herectví, které považuje za hlavní obor a řemeslo, to jsou hudba a výtvarné umění. Na začátku listopadu vstoupí do kin film Přání k narozeninám, kde ztvárnil jednu z hlavních rolí. Z čeho měl na začátku natáčení strach?

Neberme se tak vážně
Famózní trojice Penélope Cruz, Antonio Banderas a Oscar Martínez si utahují ze sebe, filmového umění i umělců obecně ve Filmu roku – jedné z nejjízlivějších komedií všech dob.

Italský zážitek se spoustou překvapení
Neznámá je film, v němž se legendární inspektor Cattani představuje jako brutální zločinec a slavný skladatel Ennio Morricone jej povyšuje na výsostný zážitek.

Neodolatelný půvab zločinu
Severské krimi vítězně táhnou světem. Mezi úspěšné reprezentanty tohoto žánru se zařadila i dánská série Ve starých kolejích, přestože v ní místo pochmurně mrazivé atmosféry probleskuje nemalá porce humoru.

Fotbalové Vánoce. Premier League ve své jubilejní sezóně na nové stanici!
Nový ročník anglické Premier League, která v srpnu oslaví své 30. narozeniny, je konečně tady! Spolu s ním taky zbrusu nová sportovní stanice CANAL+ Sport, která všech 380 zápasů sezóny nejvyšší anglické soutěže nabídne přímým přenosem. V tom prvním se představí londýnský Arsenal!

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905