Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 15. číslo magazínu Skylink TV

21.07.2022   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Za rok jsem stihl natočit i deset věcí  
Nové vydání otevírá rozhovor s charismatickým hercem Jiřím Štréblem o tom, jak se coby student ekonomie dostal k herectví. A také vzpomíná, jaké peripetie si zažil se soudruhy v bývalém režimu.

Armageddon na dohled
Thriller Hra špionů s Benedictem Cumberbatchem v hlavní roli rekonstruuje reálné události, které před 60 lety pomohly zabránit vyhlazení lidstva.

Restaurace, či revoluce?
Historický snímek Delikatesa je nádhernou vizuální freskou vyprávějící o okolnostech otevření první francouzské restaurace. Tohle si opravdoví gurmáni nemohou nechat ujít!

Fotbal je bůh.
Dospívání, láska a fotbal k sobě ve Velké Británii patří stejně neodmyslitelně jako smažené hranolky s rybou. Obzvlášť na začátku sedmdesátých let. Ačkoliv jde ve filmu Kluci z Bromley o fotbal až v první řadě, nechybí zde humor i nadhled.

Premier League jinýma očima. Nový zážitek pro české diváky
Mílovými kroky uhání vpřed nejen světový fotbal, ale i způsob, jakým jednotlivé televize špičkový produkt nabízejí. CANAL+ Sport si dal za cíl nové trendy zachytit a nabídnout divákům nový zážitek ze sledování anglické Premier League, nejdražší a nejatraktivnější fotbalové ligy světa.
 

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905