Jak registrovat kartu typu Nagravision nebo Viaccess Orca místo karty typu Irdeto?

Výměnu neboli přeregistraci aktivní dekódovací karty pracující s kódovacím systémem Irdeto za kartu pracující s novým kódovacím systémem Nagravision nebo Viaccess Orca, lze provést u vybraných prodejců satelitní techniky nebo rychle a jednoduše z pohodlí domova v Zákaznické zóně Skylinku následujícím postupem:

1. V sekci Správa služeb a karet vyberete dle čísla dekódovací karty konkrétní Irdeto kartu, kterou chce vyměnit
2. Klikněte na vyměnit
3. Napište číslo nové dekódovací karty Nagravision nebo Viaccess Orca a potvrďte
4. Všechny služby se přesunou z původní karty na novou dekódovací kartu Nagravision nebo Viaccess Orca a původní se automaticky deaktivuje.

Dekódovací kartu Skylink typu Nagravision i Viaccess Orca můžete registrovat jako novou kartu, jako náhradu za původní dekódovací kartu typu Irdeto nebo jako kartu NEXT. Při výměně za původní satelitní kartu typu Irdeto neplatíte žádný registrační poplatek ani poplatek za výměnu.

11-ti místné číslo dekódovací karty Nagravision naleznete na samolepce na spodní straně dekódovacího modulu (CAM) nebo na satelitním přijímači a to u technické zkratky „vUA".
U dekódovací karty Viaccess Orca naleznete číslo karty také na samolepce na spodní straně a to u anglického názvu „Smartcard".

Jestliže máte zájem o výměnu/přeregistraci aktivní dekódovací karty typu Irdeto za kartu pracující s novým kódovacím systémem Nagravision nebo Viaccess Orca, ale máte stále aktivní, běžící závazek a využíváte služby Televize Skylink NAPLNO nebo Skylink T-Mobile Televize, kontaktujte proto prosím náš Zákaznický servis.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905