Druhá karta - řešení pro další místnosti v domácnosti

Služba Druhá karta vám umožní zrcadlit programovou nabídku z vaší hlavní dekódovací karty na další televizi v domácnosti*, a to prostřednictvím dekódovací karty s označením NEXT:

 • Karta NEXT obsahuje služby totožné s hlavní kartou – již není potřeba znovu hradit programový balíček.
 • Roční poplatek za pořízení služby činí 1188 Kč. Další předplatné je možné hradit již na libovolný počet (1-12) měsíců ve výši 99 Kč/měsíc.
 • Kartu NEXT lze používat výhradně ve stejné domácnosti jako hlavní kartu.
 • Ke každé mateřské kartě je možné objednat maximálně dvě karty NEXT.


Službu Druhá karta lze získat některou z následujících možností:

 1. Pořízením přijímacího zařízení (satelitního přijímače nebo CA modulu) s již zabudovanou dekódovací kartou typu Nagravision nebo Viacces Orca. Kartu je potřeba registrovat – při registraci v Zákaznické zóně na webu Skylinku zadáte volbu jejího použití jako karty NEXT, čímž budete vyzváni k úhradě ročního poplatku za službu Druhá karta, který činí 1188 Kč.

  Pořízení satelitního přijímače s integrovanou satelitní kartou a její registraci jako karty NEXT pro službu Druhá karta můžete provést dvěma způsoby, a to buď v Zákaznické zóně na webu Skylinku anebo u některého ze Servisních partnerů Skylinku, jejichž seznam najdete zde.
   
 2. Objednáním přes Zákaznický servis Skylinku – do 10 pracovních dnů vám bude prostřednictvím České Pošty na dobírku doručena dekódovací karta NEXT. Tato karta je typu Irdeto a je použitelná v kompatibilním přijímacím zařízení (satelitním přijímači nebo CA modulu) s označením Skylink READY. Tuto kartu není potřeba registrovat


Upozornění!
Pro používání služby Druhá karta je potřeba, aby vaše satelitní anténa byla vybavena konvertorem se dvěma výstupy –  tzv. Twin LNB (v případě jedné karty NEXT), resp. se čtyřmi výstupy – tzv. QUAD LNB (v případě dvou karet NEXT).


Jak prodloužit službu Druhá karta na další období:
Po uplynutí jednoho roku lze službu Druhá karta na kartě NEXT prodloužit na libovolný počet (1-12) měsíců, a to s použitím následujících platebních údajů:

 • číslo účtu                    43-0843190287/0100
 • částka                          1188 Kč
 • variabilní symbol       posledních 10 číslic z čísla dekódovací karty NEXT
 • specifický symbol     222


Jak postupovat v případě poškození či ztráty karty NEXT:
V případě poškození či ztráty karty NEXT (netýká se karet Nagravision a Viacces Orca) je možné požádat o náhradní kartu za poplatek 550 Kč (více zde). Upozorňujeme však, že  výměna karty typu Irdeto je možná pouze do vyprodaní skladových zásob karet tohoto typu. Po doprodaní zásob již nebude možné výměnu realizovat .

TIP
Platnost služby Druhá karta na kartě NEXT je možné ověřit na webu Skylinku v Zákaznické zóně.
 

*Domácnost dle §115 Občanského zákoníku tvoří fyzické osoby, které spolu trvale žijí a společně hradí náklady na své potřeby.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905