Skylink Live TV

Skylink už není jen televize připojená k satelitní anténě u vás doma. Každý satelitní zákazník od nás automaticky získává také bezplatný přístup do internetové televize Skylink Live TV.

Skylink Live TV je jednoduše televize přes internet. A to znamená spoustu nových výhod!

Skylink Live TV Vám přináší:

  • Živé vysílání více než 90 programů z nabídky Skylinku.
  • 7denní archiv a zpětné přehrávání. Už nikdy nepropásnete začátek vašeho oblíbeného pořadu!
  • Bohatou videotéku s množstvím seriálů a filmů, kterou neustále rozšiřujeme (CANAL+, Apple TV+, JimJam, Minimax, FilmBox OD, AXN, AMC, Viasat, Love Nature, National Geographic, Edisonline, Leo TV a další).
  • Možnost vzít si oblíbené filmy a pořady s sebou i na cesty! Stačí si zdarma stáhnout aplikaci Skylink Live TV do chytré televize, mobilu či tabletu. Nebo si televizi můžete pustit přímo v notebooku či na počítači.
  • Premier League – všech 380 zápasů živě na programu CANAL+ Sport
  • WTA - top ženský tenis na CANAL+ Sport 2

Skylink Live TV je v plném rozsahu k dispozici všem zákazníkům Skylinku, kteří mají na své dekódovací kartě aktivní některý z programových balíčků Mini, Smart, Multi, CANAL+, CANAL+ Komplet, Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Premium nebo Komplet.

Zákazníci s ostatními (tzn. doplňkovými) balíčky mají ke službě Skylink Live TV také přístup, ale mohou používat pouze videotéku. Pokud však přejdou na některý z vyšších balíčků, rovněž automaticky získávají Skylink Live TV v plném rozsahu.
 

  • Službu můžete používat ve vašem chytrém telefonu, tabletu, počítači a televizi (s použitím hybridního satelitního přijímače Kaon MZ-102, Kaon MZ-102, multimediálního centra nebo nainstalované aplikace Skylink Live TV v chytré televizi).
  • Používání služby je možné v libovolné síti, jedinou podmínkou je dostatečně rychlé a stabilní připojení k internetu (minimální doporučená rychlost je 10 Mb/s).
  • Ke Skylink Live TV se můžete připojit až z pěti zařízení! Souběžné sledování je však omezeno pouze na dvě zařízení.


Jak zrušit předplatné
Předplatné můžete zrušit nebo přerušit v Zákaznické zóně a to tak, že odeberete Vámi zvolenou platební metodu, kterou hradíte službu Skylink Live TV.

Právo na výmaz osobních údajů
Máte právo požádat o výmaz Vašich osobních údajů, pokud neexistuje dostatečný právní důvod pro to, abychom Vaše osobní údaje nadále zpracovávali. Máte též právo požádat nás o výmaz Vašich osobních údajů v případě, že jste úspěšně uplatnili své právo vznést námitku proti zpracování. Nicméně upozorňujeme, že není vždy možné splnit Vaši žádost o výmaz, a to ze specifických zákonných důvodů, které Vám budou v souladu s platnou legislativou oznámeny, budou-li se takové důvody aplikovat. Podrobnější informace včetně kontaktních údajů pro uplatnění Vašich práv jsou k dispozici v Oznámení o ochraně osobních údajů.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905