Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 6. číslo magazínu Skylink TV

11.06.2024   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Každý můj den je dovolená!
Ostře řezané rysy, sympatický pohled a úsměv, velký herecký talent. To je Petr Vaněk, známý z mnoha filmů a seriálů. V televizi ho můžete vidět každou chvíli, ale pokud ho chcete vidět i naživo, máte letos šanci na Letních shakespearovských slavnostech.

Návrat Projektu Lazarus ve velkém stylu opět s hvězdným Paapaou Essiedu!
Před téměř dvěma lety vstoupila na obrazovky britská sci-fi série Projekt Lazarus a ihned si získala srdce filmových fandů. Po velkém úspěchu přidali v loňském roce tvůrci sérii druhou, kterou diváci CANAL+ najdou ve videotéce od 30. června.

Film, který vám bude chutnat
Ralph Fiennes jako geniální šéfkuchař v americkém komediálním thrilleru s prvky hororu nabízí degustační menu a netradiční doprovodný program. Snímek Menu režiséra Marka Myloda můžete vidět 29. června na HBO HD.

Homolkovi dnešní doby? Hádkovi!
V hustém proudu nových českých komedií se občas objeví ta, která z něho vybočí – je originální, opravdu vtipná, dobře zahraná. A Hádkovi přesně takovou komedií jsou. Vychutnejte si 24. června na programu FilmBox.

Mladý sport s nezaměnitelným kouzlem. Plážová házená chystá desátý souboj nejlepších.
Volejbal? Samozřejmě. Fotbal? Jistě. Ale házená? Ano, i ta má svou plážovou mutaci. A je tak atraktivní, že se zcela vážně řadí mezi uchazeče o zařazení do rodiny olympijských sportů. Beach Handball World Championship sledujte od 18. června na stanici Sport 1 HD.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905