Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 5. číslo magazínu Skylink TV

07.05.2024   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Miluju smích, ale chci vidět i slzy!
Na televizních obrazovkách ji příliš nevídáme, její láskou je divadlo. Nedávno ale udělala Chantal Poullain výjimku, když se dozvěděla, že by si mohla zahrát v milenecké dvojici s Pavlem Zedníčkem v seriálu Jedna rodina!

Když už máte dost a nemůžete přestat
Napínavá kriminální minisérie O penězích a krvi z produkce CANAL+ Original natočená podle skutečnosti rozebírá velký podvod s uhlíkovými emisními povolenkami z let 2008–2009, který začal ve Francii, nabral obřích rozměrů a rozrostl se i do dalších evropských států. Seriál najdete ve videotéce Skylink Live TV.

Pozor! Gran Turismo zvyšuje tep!
Mohl by se kluk, který najezdil tisíce hodin ve hře na PlayStationu, stát opravdovým závodníkem? Dechberoucí příběh Janna Mardenborougha ukazuje, že to jde! Napínavé drama ze světa profesionálního sportu Gran Turismo sledujte 19. května na HBO HD.

Hořký příběh v neobyčejných kulisách zábavního parku
Padesátá léta dvacátého století. Pláže, promenády a zábavní park na Coney Islandu, stanoviště číslo sedm, kde pracuje plavčík a vypravěč příběhu Mickey v podání Justina Timberlakea. Film režiséra Woodyho Allena Kolo zázraků uvidíte 27. května na programu FilmBox Stars.

Boxerský hit jara, hvězdný Lomačenko prahne po titulu
Vasilij Lomačenko, jeden z nesporných velikánů moderního boxu, se opět vrhne do ringu a poblázní fanoušky po celém světě. 12. května se utká s Georgem Kambososem o titul mistra světa v lehké váze IBF. Nenechte si ujít na stanici Sport 1HD.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905