Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 4. číslo magazínu Skylink TV

09.04.2024   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Do konce života mám co vyprávět
Když Ornella Koktová dostala nabídku zúčastnit se reality show Survivor a zvládnout přežít v divočině, rozhodovala se poměrně dlouho. Nakonec zvítězila touha po dobrodružství. Co pro mladou maminku nešlo překousnout tak, že svůj pobyt v Dominikánské republice na vlastní žádost přerušila?

Spielbergův výlet do klukovských let
Legendární režisér Steven Spielberg natočil svůj nejosobnější snímek. Ve skvěle odvyprávěném, zahraném a natočeném snímku Fabelmanovi líčí chvíle, během nichž propadl filmu. Sledujte v dubnu na stanici CANAL+ Action.   

Sólo pro Elizabeth Olsen, která je v roli vražedkyně se sekerou v ruce naprosto oslňující
Kriminální příběhy postavené na skutečné události mají příměs něčeho hmatatelného a zároveň děsivého. Je to možná víc než smyšlená detektivka, protože tady se to prostě skutečně někde stalo. Tak je tomu i v minisérii Láska a smrt. Dívejte se od 21. 4. na HBO HD.

Cesta ke štěstí? Přijít o všechno!
Když se dva kamarádi vsadí, že začnou od nuly, nazí a bez ničeho, s tím, že následujících 100 dní mohou dostat jen jednu věc denně, to se pak dějí věci! Skvěle rozehranou komedii Bez věcí nad věcí si můžete vychutnat 14. 4. na stanici JOJ Cinema HD.

Evropská liga, okouzlující fotbalová vicemiss
Soutěž, která neodmyslitelně patří na evropskou fotbalovou mapu jako druhá nejprestižnější za Ligou mistrů, v aktuální sezoně nabídla již fascinujících 128 zápasů. Na cestě do finále zbývá ještě osm nejlepších týmů. Ty se utkají 11. 4. v prvním čtvrtfinálovém kole. Přímé přenosy přináší stanice Sport 2 HD.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905