Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 3. číslo magazínu Skylink TV

05.03.2024   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Na lásku nám často rozum nestačí
V seriálové novince ČT To se vysvětlí, soudruzi! si ústřední dvojici pracovníků Ústavu paranormálních jevů v bývalém Československu, která za neustálého dohledu tajné policie StB vyšetřuje na první pohled nevysvětlitelné případy, zahráli Jiří Macháček s Janem Cinou. Ten dokonce zažil setkání s „duchy“ i ve skutečnosti!

Mrtvý Baba Jaga? Tak jednoduché to nebude!
Je John Wick, nejslavnější zabiják podsvětí, mrtev, nebo nikoliv? Po jeho čtvrtém, dech beroucím představení, visí tahle otázka ve vzduchu. Nejnovější akční thriller s Keanu Reevesem John Wick: Kapitola 4 uvidíte 24. 3. na CANAL+ Action.   

Clooneyho retro pohodovka
Snímek Něžný bar v režii George Clooneyho je příjemným a vtipným výletem do 70. let, do rodiny budoucího držitele Pulitzerovy ceny, kterého životem provází jeho strýc a majitel baru v podání Bena Afflecka. Nenechte si ujít 29. 3. na kanálu Cinemax.

Když vaše žena není, za koho ji máte
Kritikou i diváky velmi ceněný krimiseriál Fargo se dočkal již páté řady. Její uvedení v loňském roce přineslo nadšenou odezvu fanoušků. V hlavní roli Dorothy „Dot“ Lyonové se představí anglická herečka Juno Temple. Seriálovou novinku právě nyní můžete zhlédnout na kanálu AMC.

V nejlepší hokejové lize Evropy startuje rozhodující fáze
I v nejsevernějších oblastech kraje Norrbotten ustupují třeskuté mrazy a hokejová sezona dospěla do své klíčové závěrečné fáze. Ve švédské SHL momentálně startuje období, na které fanoušci čekali. Zápasy play-off sledujte na stanicích Sport 1 a 2 HD.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905