Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 10. číslo magazínu Skylink TV

09.10.2023   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Sandra Nováková pojede na Banánech!
Herečka Sandra Nováková bude excelovat v novém seriálu Banáni, který uvidí diváci prima+ už od 18. října. Krásná herečka je v seriálu díky vizážistkám téměř k nepoznání a kvůli natáčení musela dokonce přijít o svou krásu.

Krimiseriál tak, jak ho máme rádi, tedy akce a napětí v pekelném rytmu!
Francouzská kriminální série B.R.i. režiséra Jérémieho Gueze se zaměřuje na elitní Brigade de Recherche et d'Intervention a na pozadí konfliktů mezi drogovými dealery. Postavu hlavního hrdiny nabídl herci Sofianu Khammesovi. Sledujte v říjnu na CANAL+ Action.

Mrazivá hra s umělou kráskou
Mysteriózní sci-fi Ex Machina, jejímž tématem je experiment s umělou inteligencí, natočil režisér Alex Garland v roce 2014. Ale již tehdy dobře věděl, že netočí příběh z příštího století, ale z blízké budoucnosti. Hrají Oscar Isaac, Domhnall Gleeson a Alicia Vikander. Nenechte si ujít 13. 10. na AMC.

Hochštapler k pomilování
Nejnovější filmová adaptace románu Zpověď hochštaplera Felixe Krulla spisovatele Thomase Manna vás uhrane svižným vtipným vyprávěním, obrazovým ztvárněním i sympatickými hereckými výkony. V hlavních rolích Jannis Niewöhner, David Kross a Liv Lisa Fries. Dívejte se 10. 10. na HBO HD.

Kdo překoná Red Bull?
Letošní sezona vejde do historie F1 jako mimořádná. Max Verstappen byl při Velké ceně Kataru potřetí za sebou korunován šampionem a tým Red Bull letos jezdí bez výrazné konkurence. Závěr sezony Formule 1 sledujte na stanicích Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905