Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 3. číslo magazínu Skylink TV

07.03.2023   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Já a herec? Chtěl jsem jezdit s tirákama!
Nové číslo otevírá rozhovor s oceňovaným hercem Lubošem Veselým. Nedávno se blýskl rolí profesora v Hřebejkově sérii Pozadí událostí, teď se vrátil se seriálem Kukačky o v porodnici vyměněných chlapcích, kde hraje dědečka jednoho z nich. V rozhovoru pro Skylink ale přiznává, že o herecké kariéře kdysi vůbec neuvažoval.

Kam se propadli ti chlapi?
Osamělý ostrov s majákem, tři muži, kteří se o něj mají šest týdnů starat. A tajemství, po němž zmizeli z povrchu zemského. Psychologický thriller Strážci majáku natočený podle události, která se v roce 1900 odehrála na Flannanských ostrovech, můžete sledovat na JOJ Cinema HD.

Ostrý start s pěkně nabroušenými tituly
Nenechte si ujít nový televizní program CANAL+ Action, který přináší českým a slovenským divákům exkluzivní premiéry i osvědčenou klasiku akčního žánru. Těšit se můžete třeba na filmy Expendables: Postradatelní 2, Revenant Zmrtvýchvstání a Všechno, všude, najednou.

Nejlepší verze anglické legendy
Režisér poslední Bondovky Cary Joji Fukunaga natočil i nejlépe hodnocenou filmovou verzi slavného romantického dramatu Jana Eyrová. Hlavních rolí se ujali talentovaná Mia Wasikowska a Michael Fassbender. V březnu na kanálu FilmBox Premium.

Bitva tří gigantů
Dokáže Red Bull obhájit titul? Má Ferrari konečně na to být nejlepší? A zvládne se Mercedes zmátořit po loňském přešlapu? Nebo třeba někdo překvapí? Přímé přenosy závodů Formule 1 v březnu na stanicích Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905