Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 24. číslo magazínu Skylink TV

06.12.2022   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Text se učím tři minuty před natáčením!
Nové číslo otevírá rozhovor s hercem Pavlem Nečasem. Okresní přebor, Vinaři, Pálava, Zoo, Ordinace v růžové zahradě, Duch, Šéfka… To je jen zlomek seriálů, kde jsme mohli oblíbeného herce vidět. Září ale i na divadelním jevišti. Přesto, kdyby nabídek náhle ubylo, má Pavel svůj plán B!

Napětí do posledního okamžiku
Tokyo, devadesátá léta. Blikající neony, davy lidí, japonská mafie, hierarchizovaná společnost s přísnými zvyky, násilí, noční kluby a jeden mladý, ambiciózní Američan. Kriminální seriál Tokyo Vice s Anselem Elgortem v hlavní roli v prosinci na HBO.

Klasika, která nezklame
Z pestré nadílky kanálu Skylink 7 si o Vánocích vyberou děti, rodiče i ti dříve narození. Dopřejte si trochu kouzel, smíchu a vzpomínek, a hlavně kopec dobré nálady s nestárnoucí filmovou klasikou.

Konkurence Lásky nebeské
Romantika z filmu Vánoční láska se dostává pod kůži stejně rychle, jako mráz v místech, kde se opojný příběh odehrává. Dívejte se na Štedrý den na programu FilmBox Extra.

Štastný! Bernie, král formule 1
Nebýt jeho, formule 1 by dnes vypadala úplně jinak. Možná by ji ani nikdo neznal. Možná by ani neexistovala! Bernie Ecclestone, muž, který stvořil jeden z největších fenoménů současné doby. Životopisná dokumentární série Lucky! exkluzivně na Sport 1 HD.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905