Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo 13. číslo magazínu Skylink TV.

22.06.2022   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Při práci s tátou jdou rodinné vazby stranou  
Nové vydání otevírá rozhovor s držitelkou Českého lva herečkou Lenkou Krobotovou nejen o jejích rolích ve filmu a v divadle.

Jediná poctivá práce, kterou kdy udělal: Miloval svou dceru!
Byl milující otec, ale také jeden z největších padělatelů všech dob, který za svou „kariéru“ vytiskl 22 milionů falešných dolarů. Film Den vlajky podle knižní předlohy Jennifer Vogelové, skutečné dcery velkého podvodníka Johna Vogela, natočil režisér a oscarový herec Sean Penn. Do hlavní role obsadil svou dceru Dylan.

Láska a pomsta po mexicku
Že je telenovela téměř hanlivé slovo? Její moderní, strhující verze v podobě mexického seriálu Nesmrtelná láska každého přesvědčí o opaku!

Zlo potřebuje pomocníky
Herecké hvězdy Johnny Depp, Robert Pattinson a Mark Rylance ve filmu Čekání na barbary natočeném podle stejnojmenného románu držitele Nobelovy ceny za literaturu Johna Maxwella Coetzeeho.

Juniorský šampionát házenkářek nás uvede do sportovního léta
Velký svátek nejlepších mladých házenkářek světa se blíží! Nyní i za účasti českých reprezentantek. Nenechte si ujít juniorské Mistrovství světa v ženské házené!

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905