Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Novinky a volně vysílané programy v prosinci

02.12.2020   |   Programová


Rádi bychom vás informovali o volném vysílání několika programů pro zpříjemnění vánočního času a dalších novinkách v nabídce Skylinku.
 

Od úterý 1. 12. 2020 do pondělí 11. 1. 2021 se mohou všichni zákazníci Skylinku těšit na volné vysílání 8 programů – CS Filmu, CS Horroru, AMC, TV Papriky, Minimaxu, Cartoon Networku a novinek v podobě CANAL+ Domo, Šlágr Premium HD. Další prosincovou novinkou je překlopení hudebního programu Mezzo do HD.

CS Film nabídne trezorový film Všichni dobří rodáci nebo známou pohádku Strakonický dudák a CS Horror tajuplný snímek Rohy.

Filmové AMC na vánoční svátky přichystalo podívanou ve formě kultovních filmů, jako jsou Kill Bill 1 a 2 s Umou Thurman nebo Robin Hood: Král zbojníků se skvělým Kevinem Costnerem v hlavní roli.

Malé ratolesti zabaví Minimax s Kung Fu Pandou – Tlapky osudu a Lego FRIENDS: Dívky s posláním. Další porce pohádek, jako je Craig od potoka nebo Hromkočky hřmí, čeká na děti na programu Cartoon Network.

TV Paprika si pro všechny diváky připravila Adventní kalendář, kdy každý den v 18:00 odhalí jeden rychlý recept, který se v kuchyni zajisté nikomu neztratí. Případně je možné čerpat další inspiraci z Gordnovy vánoční tabule.

Nově zařazený lifestylový program CANAL+ Domo je tu pro všechny diváky s vášní pro vaření a péči o dům a zahradu, kteří ocení praktické tipy a návody. 365 obědů Mariety Marecké, Renovace za 48 hodin nebo David v Evropě, to je jen malá ochutnávka z připravených pořadů, který je možné sledovat v rámci volného vysílání.

Novinkou v nabídce Skylinku je hudební stanice Šlágr Premium HD, která má jediný cíl - přinést domů krásné melodické písničky a dobrou náladu, která je tolik potřeba. 24 hodin denně se o to budou starat největší hvězdy nejen Šlágru TV, ale také hvězdy československé pop-music i zahraniční interpreti z mnoha zemí. Šlágr Premium HD je zařazen od balíčku Smart a je součástí volného vysílání.

Diváci si mohou od 1. 12. vychutnat výjimečná živá vystoupení opery, baletu nebo klasické vážné hudby také s programem Mezzo HD, který je nyní vysílán ve vysoké kvalitě.

Programy CS Film, AMC, Minimax a Cartoon Network můžete se službou Skylink Live TV sledovat také v mobilu, tabletu, PC nebo chytré TV.        


Technické parametry pro naladění programů naleznete zde: www.skylink.cz/ochutnavka.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905