Balíček CS

Pro české a slovenské klasiky

Jste hrdí na svou zemi a její fond filmové historie? Balíček CS vám nabídne nostalgické filmy a pořady výhradně z české a slovenské produkce. Nadšení fanoušci filmové i televizní klasiky se nebudou moci odtrhnout od programu CS Film. Součástí tohoto programu je také dopolední dětský blok, který nenechá malé rebely zapomenout na naše milované animované i hrané pohádky. A program CS Horror nadchne všechny hororové nadšence.

CS
2 programy
Filmové 2
+ 62 programů balíčku Digital ZDARMA
155 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Přehled programů balíčku CS

2 programy + 62 programů balíčku Digital ZDARMA

Filmové  (2)

Programové tipy balíčku CS

Vítr v kapse

Vítr v kapse

film

Komedie ČR (1982). První rok po maturitě začíná pro dva kamarády skutečná škola života. Dva nerozluční kamarádi Ondřej a Cyril, přezdívaný Cinda, nastoupí po skončení průmyslovky do velkého strojírenského podniku. Zde se srazí jejich školní představy a ideály s celkem odlišnou životní praxí. Oba mají své sny, Ondřej touží po práci na lodi, Cinda chce navštívit Paříž, kam ho pozvala teta. Namísto toho řeší nepříjemné pracovní a soukromé problémy a jejich sny nečekaně přetrhne tragická událost. Ondřeje a Cyrila spojuje pevný přátelský svazek již od časného dětství. Žijí si ve vlastním vysněném světě, kde mají všechno dovoleno. Největší Ondřejova touhou je cesta k moři, Cyrila fascinuje hlavní město Francie a touží jít do Paříže. Ale zatím musí žít v realitě všedních dnů a řešit skutečné problémy, se kterými se v běžném životě setkávají. Po maturitě na průmyslovce nastupují do strojírenského podniku. Práce v plzeňské Škodovce jejich velmi nezajímá, a tak si volné chvíle krátí svérázným způsobem, utahují si z hlavního mistra a kouří cigarety za plotem továrny. Situace se po roce změní, Ondřej dostává povolávací rozkaz a odchází na vojnu. Ale definitivní konec mladické lehkovážnosti a bezstarostnosti přichází v nejneočekávanější chvíli, kdy jejich velké plány a sny přetrhne tragická událost.

CS Film | 19.08.2022 20:00
Ať žijí duchové!

Ať žijí duchové!

film

Komedie ČR (1977). Veselá rodinná hudební komedie s písničkami Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka je plná strašidel a pohádkových kouzel. Hudební komedie plná duchů a podnikavých holek a kluků. S báječnými filmovými kouzly, písničkami, dětmi, trpaslíky a strašidly pro celou rodinu Skupina dětí se pustí do boje proti dospělým obyvatelům jejich vesnice, když chtějí proměnit starý hrad na zemědělský objekt. Chlapci a děvčata přesvědčí hradní duchy a městské úředníky, že potřebují přestavět místní zříceninu na klubovnu. S vydatnou pomocí duchů - rytíře Viléma Brtníka z Brtníku a jeho dcery Leontýnky, obývajících zchátralý objekt, ale i trpaslíků, jež přivolal rytíř Vilém, se jim podaří dosáhnout svého cíle - hrad je opraven a předán do péče dětí. A z Leontýnky, která si stěžuje na osud nesmrtelných bytostí, se díky kopretině darované z lásky Jendou Dlouhým, stane normální dívka. Tak proč nevěřit na duchy?

FDb.cz: 81%
CS Film | Neděle 20:00
Bobule

Bobule

film

Komedie ČR (2008). Vínonosná Morava přináší spásu i drobnému podvodníčkovi, jenž se polepší až poté, co si plně uvědomí své kořeny i sepětí s moravským venkovem. Nejprve se tam přijede schovat, ale posléze jej vinařství natolik osloví, že se mu začne aktivně věnovat, ačkoli mu scházejí potřebné vědomosti i zkušenosti. Do toho ještě vcházejí milostné problémy s tamější pohlednou dívkou, dvojice popletených kriminalistů a vůbec řada karikovaných figurek, bodrých moravských vesničanů i chamtivých Pražáků...

FDb.cz: 71%
CS Film | Pondělí 20:00
Smích se lepí na paty

Smích se lepí na paty

film

Tragikomedie ČR (1986). Smutná komedie o vesnickém všeumělovi Joskovi Platejzovi, který se nedokázal zklamat v lidech. Svérázný šedesátník si sice příliš nerozumí se svými dospělými dětmi a jejich rodinami, pro které vylepšil svou chalupu, ale o to víc nezištně pomáhá všem v blízkém i vzdálenějším okolí. Stane se i nečekaně snadnou obětí zkušené podvodnice... Neokázalý film s mimořádně zdařilými rolemi pro Brodského, Kemra a Čepka. Jiřina Bohdalová neměla po léta tak zajímavou filmovou příležitost.

FDb.cz: 75%
CS Film | Úterý 20:00

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku CS je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Aktuální parametry a frekvence ladění balíčku CS

Programy CS Film, CS Horror jsou vysílány ve formátu SD / MPEG-4. Pro jejich příjem je potřeba mít HD přijímač. Pokud jej nevlastníte, máme pro vás výhodnou nabídku.

Získejte HD přijímač
 
Programy CS Film, CS Horror naladíte:
  • Satelit: Astra 23,5°E
  • Kmitočet: 11 934 MHz
  • Polarizace: V
  • FEC: 3/4
  • Symbol. rychlost: 27 500 kS/s
  • Norma: DVB-S2 / 8PSK
  • Pilot: On

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905