Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 12. číslo magazínu Skylink TV

05.12.2023   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Tomáš Klus vyhlíží pořádného hajzla!
Nepřehlédnutelná postava popu i televizních obrazovek, to je Tomáš Klus. Mezitím, co se stal pevnou součástí seriálu ZOO, natočil na Primě nový seriál Zalez do spacáku, v němž si zahraje po boku své dcery Josefíny. A jednou by si rád zahrál pořádného hajzla.

Fascinující válka robotů o Zemi
Nejprve Shia LaBeouf a po něm Mark Wahlberg pomáhají Autobotům v boji o Zemi proti vše ničícím Deceptikonům v působivé sérii režiséra Michaela Baye. Oblíbenou sérii akčních filmů Transformers si v prosinci můžete vychutnat na stanici CANAL+ Action.

Romeo a Julie dvacátého století
Stanice HBO nabídne letos divákům na Štědrý den oscarovou romantickou komedii Zamilovaný Shakespeare s Josephem Fiennesem a Gwyneth Paltrow v hlavních rolích. Skvělé herecké obsazení doplňují Ben Affleck, Steven O'Donnell, Judi Dench či Colin Firth.

Tohle je Rolf. Znáte zábavnější chůvu?
Bláznivá německá komedie Chůvák vás seznámí s Rolfem, který přišel do rodiny arogantního vdovce a jeho dvou nesnesitelných dětí. A ačkoliv to plánoval úplně jinak, pomohl jim najít to, co je v životě nejvzácnější. Dívejte se 31. 12. na JOJ Cinema HD.

Zapomeňte na NFL, máme pro vás jiný skvělý zážitek
Emoce, nasazení, takřka nadlidské sportovní výkony a neutuchající zájem fanoušků. Vrchol sezóny jednoho z nejsledovanějších sportů světa se blíží. Můžete být u toho. Přímé přenosy amerického fotbalu včetně Armed Forces Bowl sledujte na stanicích Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905