Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 21. číslo magazínu Skylink TV

13.10.2022   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Profesionál jsem od deseti let
Nové vydání otevírá rozhovor s hercem Ladislavem Hamplem. Slávu mu přinesl seriál Okresní přebor, jeho Jarmil dnes patří mezi kultovní postavy příběhů z venkovského fotbalu. V jejich šuplíku ale rozhodně nezůstal, následovaly role v řadě dalších seriálů a výrazné divadelní role. Jednu z nich nyní ztvárňuje ve vtipné, ač drsné hře Lov na losa v pražském Divadle Na Fidlovačce. Jak sympatický herec na svoji legendární roli vzpomíná a jaké filmové překvapení chystá na příští rok, o tom se rozpovídal pro časopis Skylink.

Agatha Christie v nejlepší formě
Honosný dům na anglickém venkově ukrývá tajemství. Kdo ze tří generací jeho obyvatel zabil hlavu zbohatlické rodiny? Nenechte si ujít napínavé drama Hadí doupě – jednu z nejlepších detektivek Agathy Christie!

Jak vinohrady léčí lidské duše
Drama Víno nás spojuje vypráví o tom, jak se znovu sblížit se svou rodinou v právě zděděné vinici. Po deseti letech se Jean vrací domů mezi francouzské vinice. Chce se usmířit s otcem, místo toho najde cestu k sobě i sourozencům.

Láska prodejná
Prostituce je v dnešní době opředena mnoha stereotypy a ve společnosti představuje tabu. Britský režisér a herec Rupert Everett odhaluje pravdu skrytou za prostitucí v dokumentární sérii Láska prodejná.

Nejvíc peněz, nejlepší hráči a… nejvíc zranění
Na přenosy CANAL+ Sport z anglické Premier League se řada z vás dívá kvůli velkým hvězdám, jimiž nejsledovanější fotbalová liga oplývá. Jenže ouvej, často fotbalistům a jejich trenérům udělá čáru přes rozpočet zranění. Nová studie ukázala, že Premier League loni z předních evropských soutěží evidovala vůbec největší počet zranění.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905