Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 20. číslo magazínu Skylink TV

30.09.2022   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Mám v hlavě 357 nápadů. Pak už si dám pohov!
Nové vydání otevírá rozhovor s hercem a hudebníkem Vojtou Dykem o jeho no-vé roli geniálního hudebního skladatele Josefa Myslivečka v novém historickém filmu Il Boemo.

Uncharted
Jen co dotočil Spider-Mana, vrhla se herecká superstar Tom Holland do nového dobrodružství podle stejnojmenné počítačové hry Uncharted – hledá poklad slavného mořeplavce. Dále hraje Mark Wahlberg.

Policejní hon na satana
Atmosférou připomene kultovní krimi Sedm, zlo však tentokrát nevzešlo ze ze-mě, nýbrž z pekla. A vypořádat se s démonem není jen tak. Z hororu Chraň nás od zlého vás bude mrazit v zádech, obzvlášť poté co zjistíte, že je natočen podle skutečných událostí.

Všechno se vyčistit nedá. Nebo jo?
Vítejte v seriálovém lahůdkářství, v kterém si užijete pořádnou porci dějových zvratů, zábavných situací, hlášek a především skvělých herců. Seriál Čistič si ne-bere servítky!

Severolondýnské derby aneb když jde o víc, než jen o body
Premier League přináší skutečný fotbalový zážitek – duel mezi Tottenhamem Hotspur a Arsenalem FC o korunu krále severního Londýna.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905