Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 19. číslo magazínu Skylink TV

16.09.2022   |   Magazín Skylink TV

A na jaké články se v něm můžete těšit?

Škoda, že jsem zabil Rédla!

Nové vydání otevírá rozhovor s úspěšným režisérem Janem Hřebejkem o jeho nové minisérii Pozadí události. Jan Hřebejk se také rozvypráví o své dosavadní tvorbě a prozradí, co chystá do budoucna.

Elvis

Zdá se vám, že je příběh krále rock’n’rollu známý a nemůže už ničím překvapit? Omyl. Tentokrát jej bude vyprávět plukovník Parker (Tom Hanks), mefistofelský promotér Elvise Presleyho, který jej provázel od prvních krůčků po jeho hořký konec. Film Elvis přináší opulentní obrazovou a hudební hostinu, tak si ji nenechte ujít!

Ztratili jsme Stalina – Aneb kdo s koho

Vysmát se mocným v demokracii je zdravé. Vysmát se mocným v diktaturách je úlevné, ale ne bez rizika. Vysmát se mocným v Rusku se rovná sebevraždě. Mi-mořádně jízlivá komedie Ztratili jsme Stalina ukazuje, jak v Rusku přijít k moci.

Krvavá kariéra fotbalového grázla

Filmů o britském podsvětí už pár natočeno bylo. Příběh gangstera: Nástup k moci ho líčí bez rukaviček a slabší povahy by se mu měly vyhnout obloukem.

Emoce, nebo informace? Divák chce obojí!

Co obnáší kvalitní komentář anglické Premier League? Máte nejraději, když o komentátorovi, stejně jako o rozhodčím zápasu, v podstatě ani nevíte, nebo dá-váte přednost silné osobnosti, která utkání dává řadu procent navíc?

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905