Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 11. číslo magazínu Skylink TV

27.05.2022   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Táta na premiéru přijde rád. Hlavně, když je tam raut!  
Nové vydání otevírá rozhovor s Veronikou Khek Kubařovou – jednou z nejvyhledávanějších českých hereček o jejích rolích ve filmech a divadle.

Tarantino účtuje i s tajemstvím
Quentin Tarantino, autor kultovního Pulp Fiction, tentokrát graduje napětí setkání osmi pocestných uprostřed sněhové bouře k prasknutí. Western Osm hrozných má perfektní režii, brilantní dialogy, krvavý a neotřelý příběh navíc plný hereckých hvězd.

Pro děti cokoli!
Premiéra komediálního seriálu Klan matek, který má všechny nezbytné ingredience k tomu, aby své diváky spolehlivě rozesmál.

Poctivá kriminálka ze starých časů
Skvělé kriminální drama Případ SK1 je postavené na skutečném případu sériového vraha, jehož zločiny otřásaly Francií dlouhých deset let.

V červnu startuje třetí ročník UEFA Ligy národů
Ve čtyřech ligových patrech 55 evropských reprezentací znovu rozjede souboje. Na obhajobu vítězství se chystají aktuální mistři světa z Francie, ovšem atraktivních duelů bude k vidění hromada. UEFA Liga národů slibuje spoustu strhujících fotbalových utkání, tak si je nenechte ujít!

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905