Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 18. číslo magazínu Skylink TV

02.09.2021   |   Magazín Skylink TV

A na jaké články se v něm můžete těšit?

Geniální Benedict Cumberbatch ve své životní roli

Chcete-li se dozvědět víc o příběhu mladého aristokrata, který se pomocí koňských dávek alkoholu, drog a sarkasmu pokouší zapomenout na svá traumata zneužívaného dítěte, čtěte článek Patrick Melrose – soukromé peklo. Krutá, dojemná a zároveň neskutečně zábavná britská minisérie, která je adaptací stejnojmenného románu spisovatele Edwarda St Aubyna, se stala událostí sezóny i díky mimořádnému hereckému výkonu Benedicta Cumberbatche v hlavní roli.

Pokračování úspěšného seriálu Rukojmí ve tmě

Skylink 7 přináší exkluzivní premiéru druhé řady úspěšného dánského seriálu RUKOJMÍ VE TMĚ. V thrilleru plném napětí a nečekaných zvratů se islámští teroristé rozhodnou zlikvidovat nepohodlnou mladou bojovnici. Děj je inspirován skutečným příběhem mladé Dánky Joanny Palani, která v roce 2012 odjela bojovat proti ISIS. Natáčení probíhalo v reálných lokacích.

Mrtví probouzejí živé?

Na televizní obrazovky i na stránky našeho magazínu konečně dorazil mysteriózní seriál ROZKVĚT. Fantaskní námět nečekaného omládnutí starých lidí je východiskem temného gotického příběhu, který zkoumá skutečnou cenu lidského života.

Stingl – Malý velký Okima

S mladým historikem ADAMEM CHROUSTEM jsme si povídali o novém českém filmu Stingl – Malý velký Okima. Adam je autorem scénáře k filmu a za svou biografii o cestovatelské legendě Miloslavu Stinglovi, se kterým ho pojilo i osobní přátelství, obdržel cenu Magnesia Litera.

To a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905