Balíček Digital

Pro nenáročné diváky

Jste fanoušek klasické televizní zábavy, ale i přesto chcete větší počet programů, než vám může nabídnout TV přes anténu? V balíčku DIGITAL naleznete nejen nejsledovanější české, ale i zahraniční programové stanice včetně některých slovenských. Náš unikátní program s jednohodinovým časovým zpožděním odlehčí spánek všem statečným bojovníkům s únavou. Zapálení komentátoři získají nové podněty z cizojazyčných zpravodajských stanic. Vyznavači kvality ocení HD rozlišení většiny programů. A filmoví experti budou nadšeni z bezplatného přístupu do obsáhlé videopůjčovny v online aplikaci Skylink Live TV včetně sekce pro dospělé od Leo TV. To vše a navíc zákaznickou podporu získáte po uhrazení Servisního poplatku.

Digital
59 programů, z toho 30 v HD
Všeobecné 28, Filmové 4, Sportovní 2, Dokumentární 5, Hudební a lifestyle 11, Dětské 2, Zpravodajské 7
+ dalších 110 nekódovaných programů
S uhrazeným Servisním poplatkem
Cena 0 Kč / měsíc

Přehled programů balíčku Digital

59 programů, z toho 30 v HD

Všeobecné

Filmové

Sportovní

Dokumentární

Hudební a lifestyle

Dětské

Zpravodajské

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko
Čínská liga: Dalian Yifang vs. Guangzhou Evergrande

Čínská liga: Dalian Yifang vs. Guangzhou Evergrande

Nenechte si utéct napínavá utkání Čínské fotbalové ligy během volného vysílání programu Arena Sport 1!

Na konci března se uskuteční očekávaný duel, ve kterém můžete sledovat Marka Hamšíka, jednoho z největších slovenských fotbalových talentů.

Sobota 30.03.2019 | 00:00 | Arena Sport 1
Sledujte nejlepší klubový fotbal Evropy v televizi Seznam

Sledujte nejlepší klubový fotbal Evropy v televizi Seznam

Nenechte si ujít přímé přenosy vybraných zápasů z anglické Premier League, německé Bundesligy, italské Seria A a španělské LaLigy.

V březnu můžete v televizi Seznam sledovat zápasy německé Bundesligy: 9. 3. od 15:15 Borussia Dortmund vs. VFB Stuttgart, španělské LaLigy: 16. 3. od 16:00 Real Madrid vs. Celta Vigo a italské Serie A: 30. 3. od 18:00 Juventus vs. Empoli FC.

Programové tipy balíčku Digital

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Digital je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1