Balíček Digital

Pro nenáročné diváky

Jste fanoušek klasické televizní zábavy, ale i přesto chcete větší počet programů, než vám může nabídnout TV přes anténu? V balíčku DIGITAL naleznete nejen nejsledovanější české, ale i zahraniční programové stanice včetně některých slovenských. Náš unikátní program s jednohodinovým časovým zpožděním odlehčí spánek všem statečným bojovníkům s únavou. Zapálení komentátoři získají nové podněty z cizojazyčných zpravodajských stanic. Vyznavači kvality ocení HD rozlišení většiny programů. A filmoví experti budou nadšeni z bezplatného přístupu do obsáhlé videopůjčovny v online aplikaci Skylink Live TV včetně sekce pro dospělé od Leo TV. To vše a navíc zákaznickou podporu získáte po uhrazení Servisního poplatku.

Digital
59 programů, z toho 30 v HD
Všeobecné 28, Filmové 5, Sportovní 2, Dokumentární 3, Hudební a lifestyle 11, Dětské 3, Zpravodajské 7
+ dalších 100 nekódovaných programů
S uhrazeným Servisním poplatkem
Cena 0 Kč / měsíc

Přehled programů balíčku Digital

59 programů, z toho 30 v HD

Všeobecné

Filmové

Sportovní

Dokumentární

ČT art HDLive TV
Prima ZOOM HDLive TV
Travelxp HDLive TV

Hudební a lifestyle

Dětské

Zpravodajské

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko
Volné vysílání programu Sport2 HD

Volné vysílání programu Sport2 HD

Skvělá zpráva pro všechny sportovní fanoušky. V listopadu se s programem Sport2 HD na naší Skylink Ochutnávce rozhodně nudit nebudete!

Těšit se můžete na víkendové závody Formule 1 z Brazílie a Abú Dhabí. V polovině listopadu také vyvrcholí boje v základních skupinách nové fotbalové soutěže reprezentačních celků – Ligy národů UEFA a ani hokejoví nadšenci nepřijdou zkrátka - do vyřazovacích bojů hokejové Ligy mistrů vstoupí jak brněnská Kometa, tak HC Plzeň.

Čtvrtek 01.11.2018 | 00:00 | Sport2 HD

Prima + 1 exkluzivně u Skylinku

Dáváme vám hodinu navíc

Honíte čas nebo čas honí vás a potřebujete hodinu navíc? Máte ji mít! Prima + 1 vám dává možnost užít si všechno to, co jste chtěli vidět o hodinu později. Takže se v klidu zdržte v zácpě, uspěte děti nebo zmeškejte začátek vašeho oblíbeného programu, protože za hodinu to začíná znovu.

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Digital je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1