Balíček Digital

Vaše TV minimum

Každý má svůj způsob, jak relaxovat, ale co si budeme povídat - není nad to se po dlouhém dni uvelebit na pohodlném gauči, dát si něco dobrého a přitom s celou rodinou sledovat vaše oblíbené pořady! V balíčku Digital najdete všechny základní české a slovenské programy, z nichž je většina v HD kvalitě. Jedinou podmínkou příjmu programů je zaplacení Servisního poplatku.

Digital
50 programů, z toho 28 v HD
Všeobecné 25, Zpravodajské 7, Filmové 4, Sportovní 3, Dokumentární 2, Hudební a lifestyle 7, Dětské 2
+ dalších 102 nekódovaných programů
S uhrazeným Servisním poplatkem
Cena 0 Kč / měsíc

Přehled programů balíčku Digital

50 programů, z toho 28 v HD

Všeobecné

Zpravodajské

Filmové

Sportovní

Dokumentární

Hudební a lifestyle

Dětské


*  Program je dostupný pouze pro karty používané na území Slovenské republiky
ROBSONOVY RYBÁŘSKÉ GRAND SLAMY

ROBSONOVY RYBÁŘSKÉ GRAND SLAMY

V této desetidílné sérii, která nás vezme na výlet po celém světě, se herec a občasný rybář Robson Green připojí k mezinárodní hře rybářské asociace, kde být členem je nejvyšší poctou.

Dokáže chytit tři a více různých druhů ryb v průběhu pouhých 24 hodin? Podívá se na Kubu, do Kostariky, Michiganu, Miami, na Floridu, Aljašku, do Senegalu, San Diega a na další místa, kde se vrhne po hlavě do vody a soupeří i s rozmary počasí a nemilosrdným tikáním hodin při pokusu umístit se v knihách rekordů. Kolegové, kteří jsou také nadšenci pro pruty a navijáky, dodají zásobu užitečných tipů a triků. A nejmodernější kamerová technologie zachytí každé nahození Robsonova háčku, kdy pod vodou uvidíme nikým jiným neviděnou u sítě. To vše při pokusu stát se slavným v tomto grand slamu.

Premiérové díly každé pondělí ve 21:00 na Travel Channel (a na Skylink Ochutnávka).

Prima + 1 exkluzivně u Skylinku

Dáváme vám hodinu navíc

Honíte čas nebo čas honí vás a potřebujete hodinu navíc? Máte ji mít! Prima + 1 vám dává možnost užít si všechno to, co jste chtěli vidět o hodinu později. Takže se v klidu zdržte v zácpě, uspěte děti nebo zmeškejte začátek vašeho oblíbeného programu, protože za hodinu to začíná znovu.

Programové tipy balíčku Digital

Dostih

Dostih

film

Sportovní film ČR (1981). Dramatický příběh dvou žokejů, kteří usilovali o víc než jedno vítězství. Jejich dlouholeté přátelství končí, když zranění jednoho, který je na vrcholu sportovních úspěchů, je neočekávanou příležitostí pro toho druhého. Žokejové Pečenka a Sochor jsou kamarádi, kteří spolu už léta sdílejí dobré i zlé, co jim život přináší. Zatímco ten první jezdí na výborném koni Titanovi a vyhrává jeden dostih za druhým, ten druhý dojíždí pokaždé na posledním místě. Přestože je Sochor považován za odepsaného a marně se pokouší přesvědčit trenéra i ředitele, aby mu svěřili lepšího koně, nepřestává se udržovat v kondici a v naději, že se nepříznivá situace jednoho dne obrátí. A to se skutečně stane, když se Pečenka i s Titanem při dostizích zraní. Sochor přesvědčí ředitele, aby mu Titana svěřil do péče. Podaří se mu ho vyléčit a začíná s ním trénovat. Současně se zamiluje do Heleny, se kterou se seznámil na jednom z mnoha večírků. Po návratu Pečenky z lázní, kam odjel na rehabilitaci, se oba přátelé dostávají do sporu o Titana. Když Pečenka pochopí, že vedení počítá pro příští sezónu se Sochorem, pokusí se koně získat podrazem. Vyřadí ve dvou závodech favority z vlastní stáje čímž umožní zvítězit konkurenci. A peníze, které za to získá, nechá poslat na Sochorovu adresu. Pravda však vyjde najevo ...

FDb.cz: 65%
JOJ Family HD | Pondělí 20:20

Skylink Live TV

Sledujte TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Získat Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Nebo můžete přejít ke Skylinku bez závazků.