Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Programové změny na Skylinku

18.06.2024   |   Technická
Programová


Dovolujeme si Vás informovat o programových novinkách a změnách na Skylinku.

Dne 18. června došlo k překlopení filmové stanice FilmBox z SD do HD kvality vysílání. Z důvodu úpravy kapacity transpondéru budou stanice TravelXP, Mezzo a Prima Love převedeny do SD.

V červenci pokračuje volné vysílání pro všechny zákazníky Skylinku. Tentokrát si od 2. do 30. července užijí tři programy. Na kanálu CANAL+ Action poběží světové snímky, které se nedávno objevily v kinech. K vidění tak bude životopisný film Jeden život o britském humanitárním pracovníkovi Nicholasi Wintonovi (Anthony Hopkins) nebo drama Ferrari o zakladateli světoznámé značky rychlých vozů. Program naváže druhou sérií sci-fi seriálu Projekt Lazarus a novým akčním filmem Včelař s Jasonem Stathamem. CANAL+ Sport uvede novou sérii World Beaters o slavných hráčích a pokračují série Big Interview a oblíbené PL Stories.Vynikající dokumenty nabídne National Geographic Wild. Hvězdami budou seriály z cyklu Měsíc žraloků a syčivě dobré dokumenty ze série Hadi ve městě.

CANAL+ Action, CANAL+ Sport i National Geographic Wild jsou dostupné také v internetové televizi Skylink Live TV, kterou mají všichni zákazníci v ceně svého balíčku.

Další novinkou je přesunutí videotéky CANAL+ do nejnižšího balíčku, takže si od července budou moci akční filmy, napínavé seriály nebo oblíbené komedie pustit všichni zákazníci.

16. července dojde k přesunu vybraných stanic ze satelitního vysílání do internetové televize Skylink Live TV. Půjde o AXN White, AXN Black, Extreme Sports, ATV, Nickelodeon Hungary, Zenebutik, Nick Jr Hungary a TV4.

Zároveň dojde k překlopení z HD do SD některých programů Maďarského balíčku: M1, M2 / Petőfi, M4, RTL, Duna a TV8.

Technické parametry pro naladění programů:
Program: CANAL+ Action CANAL+ Sport National Geographic Wild
Pozice ve FastScan: 5 6 79
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 973 MHz 11 973 MHz 12 090 MHz
Polarizace: vertikální vertikální vertikální
FEC:  3/4  3/4  3/4
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: ON ON ON

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905