Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 6. číslo magazínu Skylink TV

23.03.2022   |   Magazín Skylink TV

A na jaké články se můžete těšit?

Rozhovor s herečkou Terezou Ramba
Nové vydání otevírá rozhovor s herečkou Terezou Ramba – je jednou z nejvýraznějších tváří českého filmu a televize, nejnověji se 10. března představila ve snímku Jana a Zdeňka Svěrákových Betlémské světlo. A filmové verze jejich společného projektu s Eliškou Křenkovou, Amerikánka, si všimli i Čeští lvi.

Matrix Resurrections
Tohle není déjà vu, tohle není chyba v systému, to je znovuzrozený Matrix. Se vší parádou, efekty, akcí a paradoxy, které k němu patří.

Sedm psychopatů
Colin Farrell, Sam Rockwell, Christopher Walken, Woody Harrelsons, Tom Waits
a Olga Kurylenko v gangsterské komedii, jakou jste ještě neviděli. Jeden zmizelý shih-tzu rozpoutá nemilosrdnou válku všehoschopných psychopatů.

Vita & Virginia
Příběh vášnivého vztahu plného intelektuálních hříček, touhy i žárlivosti, které vedly k napsání jedné z nejlepších knih Virginie Woolfové.

Jamkovka patří k výjimečným golfovým událostem roku
Své speciální místo mezi WGC turnaji má Match Play. Zjednodušeně řečeno „jamkovka“. Nenechte si ujít tento unikátní formát soutěže!

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905