Online platba v Zákaznické zóně

Zákaznická zóna umožňuje objednat služby Skylinku s úhradou prostřednictvím kterékoliv online i offline platební metody. Nejdříve je třeba zvolit požadované služby a po přesměrování na zabezpečený portál platebního systému GoPay potvrdit platbu. Výhodou online platebních metod je okamžitá aktivace zakoupené služby a zabezpečení platební bránou GoPay.

Platební brána GoPay centralizuje platební metody do jediného místa tak, aby zákazníkovi nabídla bezpečné platební řešení a jednoduchý postup pro zaplacení služby. Po výběru preferované platební metody je zákazník přesměrován na stránky platební brány GoPay, kde je vyzván k zadání uživatelských údajů a k dokončení platby.

Platební karty

Upozornění: vaše platební karta musí mít povoleny internetové platby.
​Podporované platební karty: VISA, Mastercard.

Opakovaná platba zapamatovanou platební kartou

Nejjednodušší způsob platby. Každý měsíc vám budeme automaticky strhávat částku za předplatné a vy se nemusíte o nic starat.

GoPay peněženka

GoPay peněženka je elektronická varianta běžné peněženky pro rychlé každodenní platby, posílání nebo přijímání peněz po internetu. Vhodné pro zákazníky registrované u GoPay. 

PayPal

PayPal je elektronický platební systém, který umožňuje bezpečný přesuny peněz mezi účty . Vhodné pro zákazníky registrované u PayPal.

Apple Pay

Jednoduchá platba kartou na Apple zařízeních.

Google Pay

Snadná platba kartou uloženou v Google účtu.

mPeníze

Platební systém pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u mBank. Vhodné pro zákazníky, kteří mají bankovní účet u mBank.

ePlatby

Platební systém pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Raiffeisenbank. Vhodné pro zákazníky, kteří mají bankovní účet u Raiffeisenbank.

MojePlatba

Platební systém pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Komerční banky. Vhodné pro zákazníky, kteří mají bankovní účet u Komerční banky.

Platba 24

Platební systém pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u České spořitelny. Vhodné pro zákazníky, kteří mají bankovní účet u České spořitelny.

ČSOB Online platba

Online platba  je rychlý a bezpečný způsob platbay pro zákazníky, kteří mají bankovní účet vedený u ČSOB.

Era / Poštovní spořitelna

Platba internet bankingem je určena pro zákazníky, kteří mají bankovní účet vedený u ERA / Poštovní spořitelny.

Fio banka

Online platební systém pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Fio banky. Vhodné pro zákazníky, kteří mají bankovní účet u Fio banky.

Kuponové platby

Kuponové platby nabízí hotovostní způsob úhrady nebo předplacení zboží a služeb prostřednictvím sítě platebních terminálů SAZKY, a.s. a České pošty, s.p. Jedná se o platební metody s definovanou výší útraty.

UniPlatba

UniCredit Bank vám ulehčuje platby přes internet. UniPlatba umožňuje klientům platit za zboží a za služby prostřednictvím aktivních služeb Online Banknig.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905