Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 9. číslo magazínu Skylink TV

28.04.2022   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Pár strašidel jsem zažil!
Nové vydání otevírá rozhovor s hercem Jaroslavem Pleslem o jeho filmových a televizních rolích ale také o velké vášni, kterými jsou hrady a zámky.

Má James Bond rodinu? A střídá ho žena?
Není čas zemřít je bondovka, jaká tu ještě nebyla! Ve strhujícím příběhu napsala další kapitolu éry agenta 007 a rozloučila se s jeho představitelem Danielem Craigem.

Povedená kantorská partička
S australským seriálem Co se děje ve sborovně přichází dobrá zpráva: I v dnešním hyperkorektním světě je místo na nekorektní zábavu. A že jí v něm je!

Láskou proti všem!
Role žen, které se vzepřou dobovým konvencím i mravnímu řádu, bývají většinou tragické. Obzvláště, když jejich vzpouru provázejí zločiny, nad nimiž se tají dech. Lady Macbeth je originální filmová adaptace slavné povídky Lady Macbeth Mcenského újezdu.

F1 si plní americký sen
Nenechte si ujít novinku ze světa motoristického sportu – speciální Velkou cenu Formule 1, která se pojede v ikonickém Miami.

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905