Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 5. číslo magazínu Skylink TV

07.03.2022   |   Magazín Skylink TV

A na jaké články se v něm můžete těšit?

Rozhovor s Tomášem Hanákem

Nové vydání otevírá rozhovor s hercem Tomášem Hanákem o humoru, filmové tvorbě a životě vůbec. Poslední dobou jej diváci mohli vidět v seriálu Osada ne-bo ve třetí části trilogie Tomáše Vorla Cesta domů. A nyní také v seriálu Planeta Single, kde hraje poněkud unaveného rockera.

Duna

Timothée Chalamet exceluje v novém a úchvatném zpracování kultovního sci-fi románu Duna. Pojďte vstoupit do fascinujícího a do detailů promyšleného světa galaktického Impéria.

Z bojovnice Xeny je šarmantní vyšetřovatelka

Zábavné, pohodové a inteligentní krimi. Tak by se dal charakterizovat australský seriál Vražda je můj život, jemuž vévodí legendární Lucy Lawless (alias Xena).

Baby Driver

Pohodlně se usaďte, vyšponujte hlasitost repráků televize na plné pecky a nechte se dvě hodiny unášet touhle originální akční jízdou v rytmu strhující hudby.

Formule 1 – Revoluce ve stínu kontroverze

Král je sesazen. Posledních sedm let (s výjimkou roku 2016) se z titulu mistra světa Formule 1 těšil Lewis Hamilton. To se ale změnilo na konci loňské sezony, kdy na trůn nastoupil zbrusu nový mistr světa a hvězda současnosti Max Versta-ppen. Ale stalo se tak za okolností, které otřásly světem Formule 1. Nenechte si ujít zahájení sezóny Formule 1, která je plná novinek!

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905