FilmBox+

Online filmová databáze
Služba FilmBox+ umožňuje sledovat filmy, seriály a další oblíbenou televizní zábavu online na mobilních zařízeních (tablet, smartphone) i na Smart TV. Službu FilmBox+ najdete na adrese www.filmbox.com a přístup do ní je zahrnut v předplatném balíčků Kombi+ a Komplet. Kód pro dokončení registrace obdržíte od operátora našeho Zákaznického servisu.
FilmBox+
Nejkvalitnější filmové a seriálové premiéry světové produkce v plném HD rozlišení.
Bonus k balíčkům Kombi+ a Komplet

Registrace  do služby Filmbox+ je velmi jednoduchá!

Pro úspěšné dokončení registrace budete potřebovat voucher neboli aktivační kód, který obdržíte od operátora našeho Zákaznického servisu, bez tohoto kódu nebude možné dokončit registraci. Pokud ho již máte, můžete pokračovat s registrací dle postupu uvedeného níže.

Kontaktuje Zákaznický servis Skylinku a požádejte operátora o aktivační kód, který budete potřebovat k registraci do služby FilmBox+ .

Na stránkách www.filmbox.com zvolte tlačítko Přihlásit se a následně tlačítko Registrovat se .

Zvolte první možnost, která je nutná pro dokončení registrace (plán a platby se vás nebudou týkat). Následně klikněte na tlačítko Začněte se svou 7 denní zkušební verzí.

Nyní zadejte jméno nebo přezdívku Filmbox účtu, Váš e-mail a heslo, kterým se budete přihlašovat do služby Filmbox+ . Klikněte na tlačítko Registrovat se. POZOR v následném kroku se Vám zobrazí požadavek na vložení platební kart, zde prosím NIC NEZADÁVEJTE, klikněte na logo FILMBOX+ v levém rohu, neklikejte na tlačítko - Začněte se svou 7 denní zkušební verzi, byli byste vyzvání opět k zadání platební karty.

Vytvoření účtu je tak dokončeno a systém Vás automaticky přihlásí na domovskou stránku.

V pravém horním rohu klikněte na ikonu profilu a dále na možnost Můj účet.

V sekci Plán a fakturace zvolte možnost Uplatnit dárkový kupón. Vložte číslo voucheru, které jste obdrželi od operátora Zákaznického servisu a potvrďte červeným tlačítkem Uplatnit poukázku. Následně budete vyzváni k opětovnému potvrzení voucheru tlačítkem Aktivovat můj voucher.

Voucher je akceptován a Vám se zobrazí informace o 12ti měsíčním předplatném, které se nyní začíná čerpat. Kliknutím na tlačítko Sledovat nyní se dostanete do hlavní nabídky a můžete si plně vychutnat službu Filmbox+ .

Nevíte si rady s registrací nebo s přihlášením do Filmbox+ ?
Pročtěte si náš zjednodušený návod jak na to.

 

HBO GO
 
 

Přístup do aplikace prostřednictvím aplikace na Smart TV

Pro aktivaci služby FilmBox+ ve Vaši Smart TV slouží unikátní kód. Tento kód je automaticky zobrazován při prvním spuštění aplikace na Vašem zařízení nebo po delší době, kdy jste službu aktivně nevyužívali.

 

Jak použít kód a aktivovat službu ve Smart TV?

Spusťte aplikaci FilmBox+ na Vaši Smart TV.

Vyplňte přihlašovací údaje a přihlaste se. Následně se vám zobrazí kód pro aktivaci Vaši Smart TV.

Vstupte na stránku www.filmboxlive.com  přes internetový prohlížeč na PC nebo přes aplikaci v mobilním zařízení a přihlaste ste k svému účtu i zde.

Klikněte na ikonu Vašeho účtu v pravém horním rohu v případě použití PC nebo v pravém dolním rohu v případě použití aplikace v mobilním zařízení.

Zvolte možnost Aktivujte svou TV.

Zadejte kód, který se Vám zobrazuje na Vaši Smart TV, potvrďte tlačítkem Aktivovat. Následně dojde ke spárování účtu FilmBox+ s Vaši Samrt TV a aplikace se spustí.

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905