Banaxi

Videopůjčovna

Videopůjčovna Banaxi nabízí okolo 500 filmových titulů všech žánrů, od pohádek přes romantiku až dramatům a hororům. To vše v SD nebo HD kvalitě doplněno českým dabingem nebo titulky. Všechny tituly jsou dostupné v aplikaci Skylink Live TV, takže si je můžete pouštět až na 4 zařízeních kdekoliv a kdykoliv. Videopůjčovna je měsíčně aktualizována a doplňována novými filmovými tituly. Filmoví experti ocení osvědčené filmové klasiky české i zahraniční produkce.

Každý nový uživatel služby Skylink Live TV získá automaticky přístup do videopůjčovny Banaxi na 1 měšíc zdarma.

AKCE
Banaxi
500 atraktivních titulů dostupných v aplikaci Skylink Live TV
Cena 495 Kč / 6 měsíců
Cena 99 Kč / měsíc

Akční nabídka Banaxi

Získejte měsíc předplatného Banaxi zdarma!

Mějte i přes léto přístup k stovkám skvělých filmů všech žánrů za zvýhodněnou cenu. V objednávce vyberte 6 měsíců a zaplatíte pouze cenu za 5 měsíců. 1 měsíc předplatného od nás dostanete zdarma!

jen za 495 Kč / 6 měs.
Darovat balíček formou Dárkového poukazu

Platnost akce do 28. 2. 2018.
 
Akce balíčku
Smrtihlav

Smrtihlav

Snímek Smrtihlav se narozdíl od většiny filmů, zabývajících se atentátem na Heydricha, zaměřuje na opačnou stranu barikády a to na samotného Heydricha.

Ten zde není pouhým předmětem atentátu, ale důležitou aktivní postavou. Vedle příběhu Československých parašutistů film sleduje i jeho život, vzestup a kariéru, kterou ukončil jako jeden z největších prominentů Třetí říše. Nejnovější verze atentátu na Heydricha tak ukazuje nejen hrdinství, ale i nelítostné zlo, proti kterému je namířené.

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Nebo můžete přejít ke Skylinku bez závazků.