Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Na CANAL+ Sport míří špičkové francouzské ragby

16.04.2024   |   Programová


Rodina sportů vysílaných CANAL+ Sport hlásí po anglické Premier League, ženském tenisovém okruhu WTA a Premier Padel Tour čtvrtý přírůstek, elitní francouzský ragbyový šampionát Top 14!

Na obrazovkách hlavního programu CANAL+ Sport se můžete až do konce základní části těšit vždy na nejlepší zápas kola, hraný v neděli od 21:05. Divákům stanice nabídne rovněž všechna utkání vyřazovací části. Chybět nebude ani zpravodajský magazín Top 14, mapující klíčové okamžiky posledního odehraného kola.

Nejvyšší francouzská ragbyová soutěž se hraje už od roku 1892. Vítěznou trofej, Brennusův štít, nad hlavu nejčastěji pozvedlo Toulouse, které je i letos obhájcem titulu. V jeho dresu září francouzští reprezentanti Dupont, Ntamack nebo Ramos. V prestižní lize se to hemží i reprezentanty Anglie, Walesu nebo Jihoafrické republiky. Předem není nic jasné – v Top 14 může kdokoli porazit kohokoli!

Dlouhodobá základní část končí 9. června a po ní následuje tříkolové play-off, završené v pátek 28. června velkým finále dvou nejlepších celků. 

První utkání startuje na programu CANAL+ Sport v neděli 21. dubna ve 21:05 zápasem Union Bordeaux-Bègles proti ASM Clermont. K mikrofonu usednou známá jména české ragbyové scény, jako jsou Martin Kafka a Marek Švíř. Svými postřehy vysílání obohatí také francouzský novinář žijící v Česku Guillaume Narguet.

CANAL+ v České republice a na Slovensku
Společnost CANAL+ spustila v dubnu 2023 v Čechách a na Slovensku novou streamovací službu. Platforma s bohatou videotékou se současnou seriálovou i filmovou tvorbou nabízí také osm lineárních kanálů. Vysílá vlastní TV programy CANAL+ Sport s přenosy z anglické Premier League, WTA, Premier Padel Tour a Top 14 a CANAL+ Action, zaměřený na akční filmy a seriály. Zároveň je provozovatelem platforem satelitní a internetové televize Skylink a freeSAT.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905