Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

CANAL+ Action odstartuje za týden na Skylinku

21.02.2023   |   Technická
Programová


Na co se můžou diváci těšit? Nová stanice CANAL+ Action nadchne všechny milovníky napětí, odvážných přestřelek a hrdinných soubojů. Můžete se těšit na novinky v podobě akčních seriálů a filmů, které budou mít právě na stanici CANAL+ Action svou slavnostní premiéru. Své místo v programu budou mít jak evropská tvorba, tak klasika s Brucem Willisem, Jasonem Stathamem a dalšími oblíbenými tvářemi.

Jak CANAL+ Action naladit?
Vzhledem k tomu, že zákazníci Skylinku používají pro satelitní příjem nejrůznější typy přijímacích zařízení, která se při spuštění nových programů chovají odlišně, připravili jsme pro ně několik základních rad.

Satelitní přijímače a TV s funkcí FastScan
Zákazníci, kteří pro příjem Skylinku používají satelitní přijímač vybavený funkcí automatického ladění programů (tzv. FastScan), se laděním zabývat nemusí. Na dočasné pozici 25 už nyní uvidí trailer s ukázkou pořadů, které budou na programu CANAL+ Action ke sledování již od 28. 2. 2023. Jestli má přijímací zařízení funkci FastScan, mohou zákazníci zjistit zde.

Přijímače a TV bez funkce FastScan
Zákazníci, jejichž satelitní přijímač není funkcí FastScan vybaven, si mohou CANAL+ Action naladit manuálně a použít níže uvedené parametry. Více informací o ladění programů uvádíme zde.

Dne 28. února pak proběhne aktualizace pořadí většiny programů ve FastScanu. CANAL+ Action se zařadí na pozici číslo 5.

Skylink Live TV
V internetové televizi Skylink Live TV dojde k zařazení a spuštění stanice CANAL+ Action také 21. 2. 2023. Žádná manipulace ze strany zákazníků není zapotřebí a mohou si užít nový program

 

Program: CANAL+ Action
Pozice ve FastScan: 25
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 973 MHz
Polarizace: Vertikální
FEC:  2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905