Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Novinky v internetové televizi Skylink Live TV a dubnové volné vysílání

31.03.2021   |   Programová
Rádi bychom vám představili novinky v internetové televizi Skylink Live TV a volné vysílání programů AMC, FilmBox Premium HD, CANAL+ Domo a Viasat History v dubnu.
 

Ode dneška, tedy 31. 3. do 4. 5. se mohou zákazníci těšit na 4 programy, které jsme pro ně v rámci volného vysílání připravili. Jedná se o seriálové AMC, které nabídne pokračování šesté série Živí mrtví: Začátek konce nebo sérii akčních filmů se Spider-manem. Milovníky dokumentů potěší Viasat History s pořadem Nejpodivnější nálezy a filmové fajnšmekry nadchne kanál FilmBox Premium HD, na kterém si každý užije to nejlepší z hollywoodské scény.

V průběhu března došlo k rozšíření programové nabídky v internetové televizi Skylink Live TV. Novým programem, který mohou diváci sledovat je lifestylový CANAL+ Domo. Všichni kutilové a domácí kuchaři teď mohou zhlédnout na telefonu, tabletu, počítači nebo i chytré televizi své oblíbené pořady jako jsou 365 obědů Mariety Marecké, Domy hvězd nebo Renovace za 48 hodin, navíc nově i ve videotéce. Navíc je tento program nyní součástí volného vysílání, takže si ho mohou vychutnat všichni zákazníci, bez ohledu na předplacený balíček.

Pro děti jsme rozšířili naši videotéku o dva programy, takže se teď mohou dívat na svoji oblíbenou pohádku opravdu kdykoliv. Minimax, který je součástí balíčku Smart a vyšší, nabídne seriál Můj kouzelný pes Vafle nebo Požárníka Sama.
JimJam v balíčku Multi a vyšší, uchvátí menší neposedy Bořkem stavitelem a Lokomotivou Tomášem.

Internetovou televizi Skylink Live TV mají všichni zákazníci Skylinku v ceně svého balíčku.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905