Jak využívat Skylink Live TV

Skylink Live TV aktivujete jednoduše v Zákaznické zóně. Součástí aktivace je odsouhlasení Všeobecných obchodních podmínek. Po úspěšné aktivaci se vám zobrazí přístupové údaje, které použijete pro přihlášení do mobilní nebo webové aplikace.

Skylink Live TV v mobilu nebo tabletu

Aplikaci si stáhněte zdarma na App Store nebo Google play.

Skylink Live TV v počítači nebo notebooku

Služba je pro vás vždy dostupná na webové adrese livetv.skylink.cz.

Skylink Live TV v televizi

  • V jakékoliv chytré televizi (smart TV) s připojením k internetu.
  • Na jakékoliv televizní obrazovce, s použitím hybridního přijímače Kaon MZ-102, Kaon MZ-104 nebo multimediálního centra Tesla MediaBox, který vám vedle standardních služeb satelitní televize Skylink přinese navíc i všechny funkce služby Skylink Live TV.
  • V chytrém televizoru Samsung od roku výroby 2017 s operačním systémem Tizen nebo LG s operačním systémem WebOS 3.0 či vyšším (modelové řady od roku 2015), v televizorech Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava na platformě MB130, MB180, MB181, MB211 a MB230. Také v Google TV nebo TV s operačním systémem Android 7.0 a vyšším. Rovněž ve vybraných televizorech Panasonic, které používají platformu MB211S, MB130B, MB130S nebo MB130T (modelové řady od roku 2019).


V současné době stále probíhá vývoj aplikace Skylink Live TV pro chytré televizory dalších předních výrobců. Pozor, televizor musí být vždy připojen k internetu!

Kompletní seznam televizorů, ve kterých lze využívat internetovou službu Skylink Live TV, naleznete zde.

Upozornění: Skylink Live TV není kompatibilní se zařízeními Android, která nemají certifikovaný operační systém Android, Android TV anebo Google TV. Aplikace Skylink Live TV rovněž není kompatibilní se zařízeními, která mají tzv. rootnutý operační systém. Do těchto zařízení aplikaci Skylink Live TV sice nainstalujete, nebude však možné si cokoliv pustit.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905