Základní informace k Premier League a CANAL+ Sport

CANAL+ Sport je prémiový sportovní kanál, který nabízí v Česku a na Slovensku přenosy Premier League v dosud nevídaném rozsahu a zpracování. Všech 380 zápasů nejvyšší anglické fotbalové soutěže živě, desítky hodin zápasových studií, vstupy přímo ze stadionů, exkluzivní rozhovory s hráči a trenéry nebo konferenční přenos s přepojováním obrazu mezi jednotlivými stadiony, na kterých se současně hraje.

Jak mohu CANAL+ Sport získat ?
Zákazníkům bude program dostupný v doplňkovém programovém balíčku CANAL+ Sport a v základním programovém balíčku KOMBI+. Balíčky jsou dostupné jak pro satelitní zákazníky tak i zákazníky, kteří chtějí Premier League sledovat přes internet.

Budou programy dostupné jen přes internet nebo i přes satelitní vysílání?
V satelitním vysílání bude dostupný základní program CANAL+ Sport a navíc také příležitostný program CANAL+ Sport 2. Stejně tak to bude i v internetové televizi Skylink Live TV, kde budou navíc k dispozici ještě další příležitostné kanály tohoto programu, a to 3-7. Všechny příležitostné programy 2-7 jsou v připraveny pro případ odvysílání souběžně hraných zápasů. Prosím, pozor, kanály 3-7 jsou pouze v internetové televizi Skylink Live TV.

Budou zápasy dostupné i zpětně v Archívu?
Všechny zápasy se budou opakovat v průběhu následujícího týdne na CANAL+ Sport, ale budou také dostupné v archívu a to standardně po dobu sedmi dní.

Na kolika zařízeních je možné sledovat souběžně přes internetovou televizi?
Současné sledování je u programů CANAL+ Sport omezeno pouze na dvě zařízení. Ostatní programy v nabídce internetové televize Skylink je možné sledovat současně až na 4 zařízeních.

Budete mít na satelitu a v internetové televizi stejnou programovou skladbu programu CANAL+ Sport?
Ano.

V jakém jazyce bude vysílání dostupné?
Všechny zápasy jakož i související studia a další pořady připravované v našich studiích budou vysílány samozřejmě v českém nebo slovenském jazyce dle daného komentátora. Další převzaté programy z režie Premier League budou buď s českým nebo slovenským dabingem nebo v původním znění s titulky.

Kdo to bude moderovat?
Jaromír Bosák, Matúš Lukáč, Radoslav Kováč, Jiří Hošek, Karel Häring, Karel Tvaroh.

Jak naladit nový program CANAL+ Sport na satelitní televizi Skylink?
Satelitní přijímače a TV s funkcí FastScan
Zákazníci, kteří pro příjem Skylinku používají satelitní přijímač vybavený funkcí automatického ladění programů (tzv. FastScan), se laděním zabývat nemusí. Satelitní přijímač vše udělá za vás.Jak poznáte, zda je vaše přijímací zařízení vybaveno funkcí FastScan? Více informací najdete zde.

Přijímače a TV bez funkce FastScan
Zákazníci, jejichž satelitní přijímač není vybaven funkcí FastScan, si mohou program CANAL+ Sport naladit manuálně – při ladění doporučujeme postupovat podle návodu k obsluze přijímacího zařízení a použít níže uvedené parametry pro naladění.
Satelit Astra 23,5°E / Kmitočet 11 973 MHz / Polarizace Vertikální / FEC 2/3 / Symbolová rychlost 29 900 / Norma DVB-S2, 8PSK / Pilot OFF
Více informací o ladění programů najdete zde.

Zhoršená kvalita obrazu na na CANAL+ Sport ve Skylink Live TV?
Většina moderních Smart televizorů je vybavena funkcí, která umožňuje zvyšovat snímkovou frekvenci obsahu, u různých výrobců se tato funkce nazývá odlišně:
•    Samsung - Auto Motion Plus
•    LG – TruMotion
•    Panasonic - Intelligent Frame Creation (IFC)
•    Philips - Motion Style
•    Sony – Motionflow
Pokud máte tuto funkci ve vaši TV aktivovanou nebo nastavenou na maximum, může docházet k degradaci obrazu (stíny kolem rychle se pohybujících objektů, rozfázovaný pohyb, atp.).
Proto doporučujeme tuto funkci vypnout, případně nastavit na minimum (dle možnosti vaši TV).

TIP! Pokud se bude hrát více zápasů souběžně, zákazníci je všechny uvidí na příležitostných zápasových kanálech v internetové televizi Skylink Live TV. Jak si aktivovat Skylink Live TV, která je pro všechny satelitní zákazníky automaticky součástí satelitního předplatného, najdete zde.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905