Film / seriál

Příšerákovi

Příšerákovi
Skylink Live TV

Sledujte na Televize Seznam na skylink Live TV Sledovat

Z dílny režiséra Holgera Tappeho přichází britská animovaná komedie. Možná jste již zaznamenali jeho předchozí snímky jako Impyho dobrodružství či Hurá do Afriky!. Pokud ano a patříte mezi fanoušky, zde je nášup.

Nové Tappeho dílo pojednává o vpravdě nešťastné rodině Wishboneových, kterým se lepí smůla na paty jako… no, jako smůla. Matčina firma před krachem, přepracovaný otec, teenagerka v komplikované fázi vývinu a syn, který je pravidelnou obětí šikany. To však není nic proti tomu, když se jednoho dne objeví hrabě Dracula, který si usmyslel, že Emma, matka téhle ubohé rodiny, se stane jeho družkou. Hrabě tedy posílá svou věrnou babu Yagu, aby Emmu přetvořila v upírku, jenže Yaga jakousi chybou v příšery změní celou rodinu. Z otce je Frankensteinovo monstrum, z teenagerky mumie a šikanovaný syn je náhle vlkodlakem. Rodina si to samozřejmě nenechává líbit a vydává se na misi za Yagou, aby ji donutili změnit je zpět v lidi. Že to nebude nijak jednoduché je nasnadě.

Příšerákovi

Film / seriál
Hodnocení FDB 70 %
Foto TV Seznam

Režie Holger Tappe

Délka 96 min.

Rok 2017

Televize Seznam pondělí 23. 12. Můj TV program Satelitní televize: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televize: CANAL+ Sport, Kombi+, Mini, Multi a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC