Pro děti

Marsupilami – Dobrodružství z pralesa

Marsupilami – Dobrodružství z pralesa
Skylink Live TV

Sledujte na Minimax na skylink Live TV Sledovat

Sníte někdy o tom, že žijete v divočině a podnikáte dobrodružné cesty? Pro malého Lea to není jen sen. Bydlí na okraji pralesa, ve kterém má svého chlupatého kamaráda.

Leovi rodiče jsou zapálení ochránci přírody a veterináři, a tak není divu, že se i s dětmi usadili na okraji bujného pralesa, který se snaží chránit, ale také v něm pozorují nejroztodivnější zvířata. Asi tím nepodivnějším, jenž v divočině žije, je žlutý, veselý, pralesem hopkající tvor s černými skvrnami, který rozhodně nemá o zábavu nouzi. Jmenuje se Marsupilami.

K jeho oblíbeným pochoutkám patří piraně – takže je jasné, že se jen tak něčeho nelekne a jeho chuťové buňky si potrpí na vybrané speciality. Marsupilami ale není žádné rozverné mláďátko, i když se tak často chová. Sám má docela početnou rodinku, tři mláďátka s dlouhatánskými ocasy, na kterých neustále poskakují nebo se houpou ve větvích. Marsupilami se vždycky nachomýtne k nějaké té lumpárně, ale protože je to tvor veselý a dobrosrdečný, nikdy nezkazí žádnou legraci. Když je potřeba, svým kamarádům rád pomůže z jakýchkoli nesnází, nebo naopak z nějaké té šlamastiky pomůžou oni jemu. Jenže prales není jen místem plným dobrodružství, ale také v něm čekají různá nebezpečí a nástrahy. K největším Marsupilamiho nepřátelům patří hbitý jaguár a lovci. Ale není se čeho bát, ať už se děje cokoli, všechno vždycky dobře dopadne. Tento francouzsko-belgický seriál potěší všechny malé i velké fanoušky klasických komiksů, jako je třeba Asterix a Obelix.

Hravý animák je nejen zábavný, ale také vaše ratolesti seznámí nenásilnou formou s životem v pralese, s jeho faunou i flórou. Roztomilé zvířátko s dlouhatánským ocasem si musí každý zamilovat a s ním i seriál, protože je plný laskavého humoru i vtipných zápletek a vše navíc odsýpá pěkně svižným tempem.

Marsupilami

Pro děti
Hodnocení FDB 66,7 %
Foto Minimax

Režie Bob Hathcock, Ed Wexler

Délka 30 min.

Rok 1993

Minimax Můj TV program Satelitní televize: Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televize: Kombi+, Mini, Multi a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC