Pro děti

Denver – Poslední dinosaurus

Denver – Poslední dinosaurus

Domácí mazlíček oživí život každé rodiny. Je lhostejné, jestli máte kočku, psa, akvarijní rybičky nebo papouška.

Hlavní je, že se děti nenudí a mají svého oblíbeného kamaráda doma. Ale co kdyby váš mazlíček neměl huňatou srst, chodil po dvou a byl zelený? Co by to tak asi mohlo být? Harry už ví, protože právě on má doma dinosaura! V animovaném seriálu Denver – Poslední dinosaurus chodí tento roztomilý „pravěkouš“ všude s Harrym a chovají se spíš jako bratři než jako páníček a jeho mazlíček. Denver je jednoduše tak milý a zábavný dinosaurus, že podobného kámoše by chtěl mít doma asi každý. Kromě Harryho tráví veškerý čas Denver s dalšími kamarády – hlavně s Charlotte, která má svůj vlastní blog, a s Danem, který touží být superhrdinou (proto má na hlavě vždy šátek, který se ve vteřině promění v originální superhrdinskou masku). Tahle partička se neustále někde potuluje a zažívá jedno dobrodružství za druhým. Občas je to docela napínavé, to když třeba objeví záhadnou bednu, ve které je ukryté dinosauří vajíčko… Že by Denver nebyl jediný a poslední dinosaurus na Zemi? Přesvědčit se budete muset sami.

Seriál se stejným názvem běžel na televizních obrazovkách už na konci 80. let. Měl však mnohem dobrodružnější ladění a sledovaly ho i starší děti. Nová verze je určená spíše dětem věkově kolem první třídy a tomu odpovídají i příběhy. Každá epizoda je zaměřená hlavně na zábavu, trochu poučení, ale především dává důraz na přátelství. Malí diváci by tak měli hravou formou poznávat svět a učit se společně s Denverem, který je tak trochu malé trdlo a všechno mu ještě nejde.

Denver – Poslední dinosaurus

Pro děti
Foto Minimax
Minimax úterý 19. 11. Můj TV program Satelitní televize: Flexi 10, Kombi, Komplet, Multi a Smart Internetová televize: Kombi, Multi a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC