Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Změna ceníku satelitních služeb Skylink

27.09.2022   |   Programová


Canal+ Luxembourg, provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink, informuje o změně ceníku pro Českou republiku s účinností od 1. 11. 2022.

V reakci na skokový růst provozních nákladů v posledních měsících, způsobený externími vlivy, je Skylink nucen následovat další velké poskytovatele TV služeb a s účinností od 1. 11. zvýšit ceny některých programových balíčků satelitní televize. Ceny balíčků internetové televize zůstávají beze změny.

Nové měsíční ceny satelitních služeb, u kterých dochází ke změně:

Satelitní služba Cena
Mini 179 Kč
Smart 299 Kč
Multi 389 Kč
Flexi 335 Kč
Film Europe 190 Kč
CS 185 Kč
Druhá karta 119 Kč


Dále se prodlužuje akční nabídka satelitního balíčku Kombi+, který obsahuje nový program CANAL+ Sport a spoustu dalších filmových, dokumentárních a dětských programů. Do 31. 3. 2023 je možné si jej objednat za skvělou cenu 449 Kč.

V případě, že stávající úhrada předplatného našim zákazníkům pokrývá období delší než do 1. 11. 2022 nebo mají smluvenou cenu pro svůj balíček na 12 nebo 24 měsíců, začnou pro ně nové ceny platit až po skončení tohoto období. Příští datum splatnosti našich služeb lze ověřit na www.skylink.cz v sekci Ověření služeb na kartě.

Pokud zákazníci hradí platební metodou SIPO nebo Inkasem z účtu budou jim nové ceny předepsány poprvé v listopadu za předplatné na prosinec.

Kompletní ceník platný od 1. 11. 2022 najdete zde.


Všichni zákazníci Skylinku budou o změně ceníku písemně informováni minimálně jeden měsíc před nabytím její účinnosti. Pokud se změnou ceny nesouhlasí, mají právo ke dni účinnosti změny nebo kdykoli v budoucnosti neprodloužit předplatné anebo smlouvu bez sankcí ukončit.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905