Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Nova Sport 5 nově na Skylinku

27.02.2024   |   Programová


Rádi bychom Vás informovali o přidání nové sportovní stanice Nova Sport 5, která zahájí vysílání 29. února 2024 prvním závodem – Velkou cenou Bahrajnu.

Stanice se zaměří na motorsport a její prioritou budou závody formule 1, formule 2, formule 3, F1 Academy a Porsche Supercupu. Moderátorský tým F1 tvoří Josef Král, Števo Eisele, Pavel Fabry a Jitka Poláková. Stanice divákům dále nabídne závody WorldSBK a bohatou nabídku živých přenosů motorsportu doplní řada dalších motoristických pořadů a magazínů. Na stanici Nova Sport 5 budou nově k vidění i přední evropské fotbalové ligy – Bundesliga, LaLiga a Serie A.

Program Nova Sport 5 je dostupný v balíčku Kombi+ a vyšších a je také součástí internetové televize Skylink Live TV, kterou mají všichni zákazníci v ceně svého balíčku.

Stanice se většině satelitních zákazníků Skylinku naladí díky funkci automatického ladění FastScan sama již 27. 2. Zákazníci, kteří FastScan nepoužívají, si mohou program naladit manuálně za použití níže uvedených parametrů.

Technické parametry pro naladění programů:
Program: Nova Sport 5
Pozice ve FastScan: 104
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 954 MHz
Polarizace: horizontální
FEC:  2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905