Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Jak na satelitní televizi Skylink naladit nový program CANAL+ Sport?

03.08.2022   |   Technická
Programová


Vysílání programu CANAL+ Sport začíná již 4. 8. 2022 v 18:00. Diváci se můžou hned ve čtvrtek od 19:00 těšit na náš první pořad Fantasy Show, ve kterém se dozvědí vše o virtuální hře Fantasy Premier League. Úvodní zápas Crystal Palace – Arsenal vysíláme v pátek 5. 8. 2022 od 21:00. Zápasové studio Match Time s Jaromírem Bosákem a speciálním hostem Jindřichem Trpišovským začíná už ve 20:20.

Vzhledem k tomu, že zákazníci Skylinku používají pro satelitní příjem nejrůznější typy přijímacích zařízení, která se při spuštění nových programů chovají odlišně, připravili jsme několik základních rad.

Satelitní přijímače a TV s funkcí FastScan
Zákazníci, kteří pro příjem Skylinku používají satelitní přijímač vybavený funkcí automatického ladění programů (tzv. FastScan), se laděním zabývat nemusí – 4. 8. v 18:00 jim na předvolbě 4 začne hrát živé vysílání programu CANAL+ Sport. V opačném případě je potřeba přepnout satelitní přijímač na 5–10 minut do pohotovostního režimu (stand-by).
Jak poznáte, zda je vaše přijímací zařízení vybaveno funkcí FastScan? Více informací najdete zde.

Přijímače a TV bez funkce FastScan
Zákazníci, jejichž satelitní přijímač není vybaven funkcí FastScan, si mohou program CANAL+ Sport naladit manuálně – při ladění doporučujeme postupovat podle návodu k obsluze přijímacího zařízení a použít níže uvedené parametry.
Satelit Astra 23,5°E / kmitočet 11 973 MHz / polarizace vertikální / FEC 2/3 / symbolová rychlost 29 900 / norma DVB-S2, 8PSK / pilot OFF
Více informací o ladění programů najdete zde.

Pokud se bude hrát více zápasů souběžně, zákazníci je všechny uvidí na dočasných zápasových streamech v internetové televizi Skylink Live TV. Jak si aktivovat Skylink Live TV, která je pro všechny satelitní zákazníky automaticky součástí satelitního předplatného, najdete zde.

Váš Skylink

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905