HBO GO

Online filmová databáze
Podlehněte kouzlu HBO GO! Sledujte přes internet ty nejlepší filmy, seriály nebo dokumenty a to přímo ve svém počítači, televizi, tabletu i mobilu. HBO GO je HBO po internetu, jen se v něm neřídíte žádným programem, pouze si vybíráte, co chcete sledovat. Navíc si můžete zvolit, zda se budete dívat na vybraný titul v českém znění, nebo v originále s titulky a hlavně vás při sledování nebude obtěžovat žádná reklama. Tisíce hodin kvalitní zábavy, to je HBO GO!

Jako bonus k balíčkům HBO Standard, HBO MaxPack nebo Komplet získáte také přístup do online knihovny HBO GO.
HBO GO
Sledujte přes internet ty nejlepší filmy, seriály nebo dokumenty a to přímo ve svém počítači, televizi, tabletu i mobilu.
Bonus balíčkům HBO Standard, MaxPack a Komplet
Dívejte se kdykoliv a kdekoliv

Aplikace HBO GO je dostupná na 5 zařízeních

Nekonečný archív zábavy

Tisíce hodin filmů a seriálů na jednom místě

Originální audio stopa

Pořady můžete sledovat v originálním znění s titulky

Toy Story 4: Příběh hraček

Toy Story 4: Příběh hraček

Kdo by to byl řekl, že od premiéry prvního Příběhu hraček uplynulo čtvrt století?! A nyní je tady jeho nejnovější, čtvrtý, díl. Čerstvý držitel Oscara za nejlepší animák loňského roku!

Kovboj Woody, vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života: chránit své dítě a starat se o něj, ať už to je chlapeček Andy, nebo holčička Bonnie. Právě Bonnie si přinese do pokojíku novou hračku vyrobenou z odpadků, a tenhle Vidlík si myslí, že patří do koše! Woody se také po letech na cestách a protloukání se na vlastní pěst setkává s Pastýřkou, která už dávno není křehkou porcelánovou panenkou a ukazuje se, že ona a Woody mají na život hraček dost rozdílný pohled. Skutečné potíže ale teprve nastanou… 

Neděle 22.03.2020 | 20:00 | HBO HD
Westworld III.

Westworld III.

Populární seriál, jenž ve svých dvou dosavadních řadách získal nominace hned na čtyři Zlaté glóby, se nechal inspirovat stejnojmenným filmem z roku 1973, který napsal a natočil Michael Crichton.

Tato temná odysea nás zavede do počátku umělého vědomí a evoluce hříchu; Westworld nám představuje svět, ve kterém lze splnit každou lidskou touhu, ať už ušlechtilou, nebo zvrhlou. Seriál očima realistických robotických bytostí odhaluje samu podstatu lidství a zkoumá hranice exotického světa zasazeného do průsečíku blízké budoucnosti a minulosti, s níž lze volně manipulovat. Žádná pravidla, žádné zákony, žádné právní postihy. Svět bez hranic.

Pondělí 16.03.2020 | 20:00 | HBO HD

Vstupte do světa HBO GO ještě dnes!

Na stránce  www.hbogo.cz klikněte na tlačítko Registrace

Z nabízených možností vyberte Aktivovat HBO GO

V rolovacím menu vyberte operátora Skylink

Zadejte přihlašovací údaje, které používáte pro přihlášení do Zákaznické zóny Skylink

Zadejte emailovou adresu kde Vám pošleme číselný kód pro ověření registrace

Číselný kód zadejte na registrační stránce a dokončete ověření

Vyplňte ostatní údaje a dokončete registraci

Nevíte si rady s registrací nebo s přihlášením do HBO GO?
Pročtěte si náš zjednodušený návod jak na to.

 

HBO GO

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1