HBO GO

Online filmová databáze
Podlehněte kouzlu HBO GO! Sledujte přes internet ty nejlepší filmy, seriály nebo dokumenty a to přímo ve svém počítači, televizi, tabletu i mobilu. HBO GO je HBO po internetu, jen se v něm neřídíte žádným programem, pouze si vybíráte, co chcete sledovat. Navíc si můžete zvolit, zda se budete dívat na vybraný titul v českém znění, nebo v originále s titulky a hlavně vás při sledování nebude obtěžovat žádná reklama. Tisíce hodin kvalitní zábavy, to je HBO GO!

Jako bonus k balíčkům HBO Standard, HBO MaxPack nebo Komplet získáte také přístup do online knihovny HBO GO.
HBO GO
Sledujte přes internet ty nejlepší filmy, seriály nebo dokumenty a to přímo ve svém počítači, televizi, tabletu i mobilu.
Bonus balíčkům HBO Standard, MaxPack a Komplet
Dívejte se kdykoliv a kdekoliv

Aplikace HBO GO je dostupná na 4 zařízeních

Nekonečný archív zábavy

Tisíce hodin filmů a seriálů na jednom místě

Originální audio stopa

Pořady můžete sledovat v originálním znění s titulky

Příběh služebnice II.

Příběh služebnice II.

Adaptace klasického stejnojmenného románu Margaret Atwoodové popisuje tísnivé, odosobněné živoření v totalitárním režimu na půdě někdejších Spojených států.

Republika Gileád se potýká s ekologickými katastrofami a ztrátou lidské plodnosti; ovládají ji zvrácení fundamentalisté volající po „návratu k tradičním hodnotám“. Jako jedna z mála dosud plodných žen je Offred Služebnicí v rodině Velitele. Sledujte, jak se její příběh bude vyvíjet dál.

Pátek 25.05.2018 | 20:00 | HBO HD
Westworld II.

Westworld II.

Ambiciózní, nápaditý seriál Westworld povyšuje představu o dobrodružství a hledání vzrušujících zážitků na zcela novou, nebezpečnou úroveň.

Ve futuristickém zábavním parku známém jako Westworld se skupina robotických „hostitelů“ odchýlí od pečlivě naplánovaných scénářů vypracovaných jejich programátory a začne vykazovat znepokojivé vzorce abnormálního chování.

Vstupte do světa HBO GO ještě dnes!

Na stránce www.hbogo.cz klikněte na tlačítko Registrace

V rolovacím menu vyberte operátora Skylink

Zadejte přihlašovací údaje, které používáte pro přihlášení do Zákaznické zóny Skylink

Vyplňte ostatní údaje a dokončete registraci

HBO GO

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.