Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

CANAL+ Sport a Premier League na obrazovkách O2 TV neuvidíte

27.09.2022   |   Programová


Boje ve fotbalové Premier League po reprezentační přestávce opět pokračují, na obrazovkách O2 TV je však neuvidíte.

Nejlepší fotbalová soutěž na světě, anglická Premier League, je po reprezentační přestávce zpět a znovu nabídne mimořádnou porci špičkových zápasů, včetně vzájemných soubojů těch největších klubů. Hned první říjnovou sobotu se mohou diváci těšit na ostře sledované severolondýnské derby mezi Arsenalem a Tottenhamem, v neděli je na programu „bitva o Manchester“ mezi City a United. Program CANAL+ Sport, který exkluzivně vysílá přímé přenosy všech zápasů, ty nejatraktivnější z nich jako vždy doplní zápasovým studiem Match Time s významnými osobnostmi v roli expertů. Premiérově mimo jiné i bývalým hráčem Manchesteru United Karlem Poborským.

Během týdne, kdy se v anglické nejvyšší fotbalové soutěži nehrálo, došlo zároveň k vyjasnění dostupnosti programu CANAL+ Sport. Ten bude v České republice i nadále šířit pouze Skylink, freeSAT a T-Mobile, do nabídky O2 TV program zařazen nebude.

Fanoušci Premier League, jejichž poskytovatel CANAL+ Sport nenabízí, si jej mohou předplatit samostatně již za 189 Kč měsíčně na canalplussport.cz. Pro zájemce o pestrou nabídku televizních programů různých žánrů je určen balíček Kombi+, který je k dispozici v nabídce Skylinku od 349 Kč.

Ladislav Řeháček, viceprezident společnosti CANAL+ Luxembourg pro ČR a Slovensko, k tomu říká: "Abychom pro náš nový sportovní program zajistili dostatečný počet diváků, oslovili jsme již v první polovině roku všechny velké operátory s nabídkou na jeho sdílení. Jsme rádi, že se nám ještě před spuštěním podařilo domluvit se skupinou Deutsche Telekom a CANAL+ Sport je tak dostupný nejen na našich platformách Skylink a freeSAT, ale rovněž v nabídce T-Mobilu, Slovak Telekomu a Digi Slovakia. To v kombinaci reprezentuje téměř polovinu českých a slovenských domácností a případným dalším zájemcům dává možnost výběru ze všech obvyklých technologií. Program je ze strany diváků velmi dobře hodnocen a počty nových zákazníků, které jsme díky němu získali, jsou několikanásobně vyšší, než jsme plánovali. Jsme tak v situaci, kdy na dalších partnerstvích nejsme závislí. Jednání s O2 se za poslední více než měsíc nikam neposunula, proto jsme se rozhodli je ukončit. S jejich obnovením minimálně do konce aktuálního ročníku Premier League nepočítáme."

 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905