Balíček HBO MaxPack

Pro filmové labužníky

Chcete mít nejnovější filmové lahůdky i kultovní filmy v jednom balíčku. HBO MAXPACK obsahuje mimo HBO, HBO2 a HBO3 ještě program Cinemax. Filmoví experti si rozšíří své obzory u hitů světové i americké filmové produkce. Kultovní filmy zahřejí u srdce zkušené tatínky, hororovým nadšencům se naopak při páteční dávce napětí srdce zastaví. A vyznavači kvality uvítají oceňované festivalové hity a seriály z originální produkce HBO a Cinemax. 

Jako bonus k předplatnému dostanete nadupanou online filmotéku HBO GO se stovkami atraktivních filmů a seriálů dostupná kdekoliv a kdykoliv.  

AKCE
HBO MaxPack
4 programy, z toho 1 v HD
Filmové 4
+ 60 programů balíčku Digital ZDARMA
Cena 2 850 Kč / 12 měsíců
Cena 285 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu
HBO GO

Automaticky získáte přístup k filmotéce HBO GO

Každodenní premiéry

Na HBO uvidíte pořady dříve než na jiných TV programech

Originální audio stopa

Pořady můžete sledovat v originálním znění s titulky

Akce balíčku HBO MaxPack

Objednejte si balíček HBO MaxPack na 12 měsíců a zaplaťte jen 10!

Mějte přístup k filmové produkci z dílny HBO za zvýhodněnou cenu. V objednávce zvolte 12 měsíců a zaplatíte cenu pouze za 10 měsíců. 2 měsíce od nás dostanete jako dárek!

Cena 2 850 Kč / 12 měsíců
Darovat balíček formou Dárkového poukazu

Platnost akce do 31. 12. 2018
 
Akce balíčku

Přehled programů balíčku HBO MaxPack

4 programy, z toho 1 v HD + 60 programů balíčku Digital ZDARMA

Filmové

Tvář vody

Tvář vody

Geniální vypravěč Guillermo del Toro získal za tento snímek Zlatý glóbus a dva Oscary, jakožto režisér i tvůrce nejlepšího snímku roku.

Jde o trochu jiný pohádkový příběh z roku 1962, z éry studené války v Americe. Elisa, němá uklízečka, pracuje v přísně střežené vládní laboratoři, kam jednoho dne přivezou obojživelného tvora, který má armádě sloužit jako pokusný králík. Podaří se Elise tvora ochránit?

Neděle 30.12.2018 | 20:00 | HBO HD
Geniální přítelkyně

Geniální přítelkyně

Když nejdůležitější přítelkyně v jejím životě jednoho dne beze stopy zmizí, Elena Greco, nyní již postarší žena ponořená v domě plném knih, zapne počítač a začne sepisovat příběh jejich přátelství. Raffaellu Cerullo, které vždycky říkala Lila, potkala v prvním ročníku základní školy v roce 1950.

Jejich příběh, odehrávající se v nebezpečné a fascinující Neapoli, pokrývá více než šedesát let jejich života. Elena se pokouší popsat tajemství své geniální přítelkyně, která je pro ni svým způsobem nejlepší kamarádkou i nejhorším nepřítelem. Osmidílný seriál Geniální přítelkyně je inspirován stejnojmenným mezinárodním bestsellerem z pera Eleny Ferrante, jehož čtyři díly vyšly i v češtině; kdo za tímto pseudonymem stojí, se řeší už čtvrt století.

Podlehněte službě HBO GO!

Sledujte přes internet ty nejlepší filmy, seriály nebo dokumenty a to přímo ve svém pořítači, televizi, tabletu i mobilu

Pro zákazníky Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získat HBO GO
 
HBO GO

Aktuální parametry a frekvence ladění balíčku HBO MaxPack

Program HBO HD je vysílán ve formátu HD. Programy Cinemax, HBO2, HBO3 jsou vysílány ve formátu SD / MPEG-4. Pro jejich příjem je potřeba mít HD přijímač. Pokud jej nevlastníte, máme pro vás výhodnou nabídku.

Získejte HD přijímač
 
Programy Cinemax, HBO HD, HBO2, HBO3 naladíte:
  • Satelit: Astra 23,5°E
  • Kmitočet: 12 090 MHz
  • Polarizace: V
  • FEC: 2/3
  • Symbol. rychlost: 29 900 kS/s
  • Norma: DVB-S2 / 8PSK
  • Pilot: Off

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1