Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Přelaďte si maďarské programy a TV8 HD

25.11.2021   |   Technická

Dovolujeme si Vás informovat o přeladění stanice TV8 HD a dalších vybraných maďarských televizních stanic.Přelaďte si prosím tyto program co nejdříve.

Od 25. 11. najdou zákazníci Skylinku sedm maďarských programů a TV8 HD na nových technických parametrech. Pro většinu klientů Skylinku to nepředstavuje žádnou komplikaci. Jejich certifikovaný přijímač (Skylink READY) totiž vysílací parametry aktualizuje automaticky, a to díky funkci automatického ladění a uspořádání programů (FastScan). Ti, kteří FastScan nepoužívají, si mohou programy naladit manuálně za použití níže uvedených parametrů.

Naladění doporučujeme provést co nejdříve, nejlépe však do 8. 12., kdy by mělo být souběžné vysílání s původními parametry ukončeno.
Našim klientům se snažíme ruční ladění co nejvíce usnadnit, a proto jsme pro ně připravili sekci Jak naladit televizní programy na satelitním přijímači, kde najdou pro správné naladění satelitního přijímače vše potřebné.

V následující tabulce je uveden výčet všech programů, kterých se dané změny týkají, a to včetně nových parametrů pro naladění.

Programy

Satelit Astra

Kmitočet (MHz)

Polarizace

FEC

Symb. rychl.

Norma

Pilot

TV8 HD 23,5°E

12 109

Horizontální 2/3

29 900

DVB-S2/8PSK OFF

Sorozat+, Mozi+, Nick Jr Hungary, Nickelodeon Hungary, Slager TV, Muzsika TV, Zenebutik                                         

23,5°E 11 788 Vertikální 2/3

29 900

DVB-S2/8PSK OFF

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905