Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Skylink 7 slaví první narozeniny!

07.02.2020   |   Programová


Společnost M7 Group, která provozuje česko-slovenskou satelitní platformu Skylink, před rokem zařadila do vysílání stanici Skylink 7.

 

Stanice Skylink 7 začala vysílat v únoru 2019 s cílem přiblížit divákům Skylinku pestré a kvalitní pořady různých žánrů a zároveň přinášet novinky z oblasti televizního vysílání. Od svého vzniku přinesla na televizní obrazovky přes 580 pořadů, a to zejména filmovou tvorbu, seriály pro děti i dospělé, dokumenty, sportovní záznamy a koncerty vážné a populární hudby. Exkluzivně uvedla seriál Domácí hřiště a komediální seriál Vítejte ve Švédsku, které se těší velké oblibě.

Za dobu svého ročního vysílání si získává Skylink 7 stále více spokojených diváků. V listopadu 2019 o nové stanici vědělo třičtvrtě našich zákazníků a celá čtvrtina sleduje nový program pravidelně.  A my už nyní chystáme řadu novinek, které naše diváky jistě potěší a díky žánrové různorodosti si u nás přijde na své opravdu každý.

V průběhu února vyvrcholí druhá série seriálu Domácí hřiště s fotbalovým klubem Varg a jeho trenérkou Helenou. Legendární moderátor motoristických pořadů Richard Hammond se v doprovodu kamer Discovery vydá na cestu po celém světě v pořadu Velké stavby s Richardem Hammondem. Z dokumentární tvorby stanice Viasat History představíme seriál Nejdivočejší přežití o různorodosti chování divokých zvířat v přírodě a seriál Londýn: Dva tisíce let historie, který poutavě přiblíží historii města, v čele s moderátorem Danem Jonesem.

A to zdaleka není všechno, co pro naše diváky v tomto roce chystáme. Sledujte Skylink 7 a nechte se překvapit!
 

Všechny výše zmíněné pořady je možné sledovat také v internetové televizi  Skylink Live TV  na mobilu, tabletu, PC nebo chytré TV.

Skylink 7 je dostupný na pozici č. 7 a je přístupný všem zákazníkům Skylinku.


Technické parametry pro naladění předvolby Skylink 7:
Satelit:                                   Astra 23,5°E
Kmitočet:                              12 344 MHz
Polarizace:                            Horizontální
FEC:                                        2/3
Symbolová rychlost:           29 900 kS/s
Norma:                                   DVB-S2/8PSK
Pilot:                                        OFF
FastScan                                7

 

PR M7 Group S.A. 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905