Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Volné vysílání programu Golf Channel

09.08.2018   |   Programová


Od čtvrtka, 9. 8. do neděle, 12. 8. 2018 si mohou zákazníci Skylinku vychutnat volné vysílání sportovního programu Golf Channel, který přináší přímé přenosy i záznamy golfových turnajů, ale také instruktáže a zajímavosti z oblasti golfu.

Sledujte boj o jednu z nejprestižnějších golfových trofejí. PGA Championship je poslední Major sezóny a poprvé se dostává na obrazovky Golf Channel. Jubilejní 100. ročník hostí Bellerive Country Club v Missouri. Startovní pole bude našlapané těmi největšími jmény a bude velmi zajímavé, jak si v roli obhájce titulu povede Justin Thomas. Turnajová dotace slavného turnaje dosáhla na 10,5 milionu $ a výsledky značně napoví, kdo se probojuje do výběrů USA a Evropy pro podzimní Ryder Cup.
 

Sledovanost tohoto turnaje rok, co rok láme rekordy. Nalaďte si program Golf Channel a užijte si i vy exkluzivní sportovní podívanou.


Technické parametry pro naladění Golf Channel:

Satelit:                                    Astra 23,5°E
Kmitočet:                               11 797 MHz
Polarizace:                             Horizontální
FEC:                                         3/4
Symbolová rychlost:            29 500 kS/s
Norma:                                    DVB-S2/8PSK
Pilot:                                         On
Pozice ve FastScan             108


Program je vysílán v kompresním formátu MPEG-4, pro jeho příjem je tedy potřeba HD satelitní přijímač (nejlépe s certifikátem Skylink READY).


PR M7 Group S.A. 


Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1