Soutěž

Soutěžte s Viasat History a novým seriálem Poslední váleční králové Evropy

Soutěž s Viasat History

Viasat History nabízí moderní pohled na historii v novém pojetí: kvalitně podložené pořady v inteligentním podání nejcharismatičtějších historiků, které nutí diváka přemýšlet. Napínavé příběhy podle skutečnosti, působivé vyprávění... od života zhýčkaných králů přes boj otroků za svobodu po největší vojenská tažení v dějinách. Nyní Viasat Hitory přináší zcela nový seriál POSLEDNÍ VÁLEČNÍ KRÁLOVÉ EVROPY a spolu s ním také soutěž o lákavé ceny.

Co vás čeká v seriálu POSLEDNÍ VÁLEČNÍ KRÁLOVÉ EVROPY?

Před tisíci lety bojoval Viking, Norman a Sas o slávu — trůn jednoho malého ostrůvku na okraji Evropy. Během jednoho roku dva zahynuli v boji a třetí zůstal vítězem… s bohatstvím a mocí, o jakých se mu ani nesnilo. Na základě analýzy historických dokumentů odhalujeme příběh touhy po moci a majetku, příběh boje za kulturu a víru, příběh o rodinných roztržkách a zradách, které ovlivnily chod evropských dějin.

Vojenský historik Dan Snow nás s televizním štábem zavede na místa historických událostí — do města Caen v Normandii, do Norska, do Stamford Bridge v Yorkshiru nebo francouzského Saint­Valery­Sur Somme, ale také do Hastingsu a Westminsterského opatství. Vstoupíme spolu s ním do světa vikingských veslic a sekerami ozbrojených válečníků a budeme svědky důležitých experimentů, které pomohou objasnit, jak fungovalo zásobování a přeprava armád, a především jaká byla jejich výzbroj. Ze střípků budeme skládat tento neobyčejný příběh a oživíme historický svět plný násilí a dramatických událostí.

Nenechte si ujít PREMIÉRU KAŽDOU STŘEDU VE 21.00 HOD na Viasat History.

Navštivte WEB seriálu a získejte více informací.

Vikingove2.jpg

A o co soutěžíme?

  • Desková hra Hnefatafl - v dobách vikingů populární stolní hra, bohužel úplně zapomenutá během času. Řadí se mezi nejstarší a nejznámější na světě. Podporou archeologického bádání byla tato zapomenutá hra rekonstruována a znovu přivedena k životu a to přesně v takové podobě, v jaké byla známa před tisícem let po celém vikingském světě.
  • Kapesní hodinky
  • Diář
Kdy se odehrála bitva u Hastingsu?
Kde najdu číslo karty Skylink?
Číslo karty Skylink
najdete zde:

Poznámka:
Číslo karty opište
bez mezer včetně
poslední kontrolní číslice

Pravidla soutěže: Soutěže se mohou zúčastnit všichni zákazníci satelitní televize Skylink, kteří mají na dekódovací kartě Skylink aktivní jeden ze základních balíčků Smart, Multi, Kombi, Multi HD, HD Plus, Komplet nebo Flexi 7. Do slosování budou zařazeny odpovědi, zaslané do 31.3.2017 do 23:59 hodin.

Soutěž
Foto Viasat History

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na